REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Trzyminutowy trailer 3. sezonu „Stranger Things” obfituje w sceny rodem z horroru akcji. Jest na co czekać

Serialu „Stranger Things” nie trzeba przedstawiać żadnemu posiadaczowi Netfliksa. Produkcja już wkrótce otrzyma nowy sezon, dlatego serwis przygotował specjalną niespodziankę dla swoich widzów - trwający prawie trzy minuty zwiastun. Materiał pełen jest nowych scen oraz nawiązań do klasyki i... „Parku Jurajskiego”.

21.06.2019
10:14
stranger things 3 zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Popularność „Stranger Things” to jeden z najmocniejszych czynników napędzający wzrost Netfliksa w początkowym okresie istnienia serwisu. Dlatego obecna zmasowana strategia promocyjna przed 3. sezonem wydaje się absolutnie logiczna. Serwis nawiązał współpracę z licznymi podmiotami, dzięki czemu w ostatnim czasie otrzymaliśmy powieść-prequel, komiksowe spin-offy, niezwykły zestaw Lego i wiele innych. A przecież istnienie marki nie kończy się tylko na obecnym sezonie. Kolejnych dzieł związanych z Hawkins możemy się więc spodziewać w następnych miesiącach (wkrótce w Polsce wyjdzie powieść „Stranger Things: Ciemność nad miastem”, a na E3 zapowiedziano też gry wideo).

Wszystkie te projekty ciekawią fanów, ale priorytetem w ich oczach niezmienne pozostaje serial Netfliksa. Produkcja na początku lipca trafi na platformę z ośmioma nowymi epizodami. I w ciągu ostatnich miesięcy dostała już zwiastun i dłuższy fragment z Billym w roli głównej. Nie był to jednak koniec podarków dla widzów serialu.

Netflix właśnie opublikował trzyminutowy trailer „Stranger Things”, który pokazuje mnóstwo nowych scen i zarysowuje fabułę.

W 3. sezonie znani i uwielbiani bohaterowie będą musieli zmierzyć się z wyzwaniem straszniejszym i bardziej nieubłaganym niż wszystko, czego doświadczyli do tej pory. Okazuje się, że zamknięcie bramy do Drugiej Strony nie rozwiązało wszystkich problemów Hawkins. Przynajmniej jeden potwór pozostał w naszym świecie. Wszystko wskazuje na to, że chodzi o Łupieżcę Umysłów, który przerzucił się z Willa Byersa na nowego żywiciela.

REKLAMA

Nie będzie to zresztą jedyny przeciwnik w nowej serii, dlatego nasi bohaterowie zostaną zmuszeni do tego, by uzbroić się jak nigdy wcześniej. Po części dlatego finałowy zwiastun 3. sezonu momentami przypomina nie tylko horror, ale w wielu scenach wręcz film akcji. Materiał kończy się sekwencją wzbudzającą ewidentne skojarzenia z T-Rexem i „Parkiem Jurajskim”. Nic w tym jednak dziwnego. Twórcy „Stranger Things” zawsze byli znani ze swojego upodobania do licznych nawiązań do dzieł kultury lat 80. i 90. Wszystko to składa się na naprawdę ekscytujący zwiastun, który może być zapowiedzią czegoś niezwykłego. Netflix definitywnie szykuje swoim widzom niezapomniane lato.

Wcześniejsze sezony „Stranger Things” obejrzycie na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA