REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Tak wyglądają bohaterowie „Stranger Things” w 3. sezonie. Zdradził to gadżet z serialu

Jeszcze nie pojawił się pełnoprawny pierwszy zwiastun 3. sezonu „Stranger Things”, ale za to jest gadżet, który zdradził nam wygląd postaci. Największą ciekawostką jest możliwość spojrzenia na to, jak prezentuje się grana przez Millie Bobby Brown Jedenastka.

18.02.2019
17:15
stranger things sezon 3
REKLAMA
REKLAMA

O kolejnej odsłonie serialu Netfliksa wiemy już całkiem sporo. I choć pojawiły się już materiały promujące nowe odcinki, to nie mieliśmy pełnego wglądu w to, jak teraz będą wyglądać bohaterowie. A trzeba wiedzieć, że wydarzenia z poprzedniej serii i tej, która zadebiutuje 4 lipca, dzieli trochę czasu. To dlatego, że tym razem przeniesiemy się do 1985 roku.

Z pomocą przyszedł jednak instagramowy profil NYCityGuys, na którym pojawiło się zdjęcie gadżetu związanego ze „Stranger Things”. Na opakowaniu znajduje się grafika przedstawiająca bohaterów. Widzimy na niej Mike’a (Finn Wolfhard), Dustina (Gaten Matarazzo), Lucasa (Caleb McLaughlin), Willa (Noah Schnapp), Max (Sadie Sink), a także Jedenastkę z… zupełnie nową fryzurą. Sam produkt to podstawka do napojów w kształcie czapek noszonych przez pracowników firmy Scoops Ahoy!, fikcyjnej sieci restauracji z Hawkins.

Zapowiedź nowej serii umiejscowiona została w centrum handlowym Starcourt Mall.

Nie było ono do tej pory wspomniane w poprzednich odcinkach. Na ekranie za ladą wspomnianej lodziarni Scoops Ahoy!, widzimy Steve’a Harringtona. Dla chłopaka to prawdopodobnie wakacyjna fucha pozwalająca na zarobienie kilku dodatkowych dolarów.

Skoro lokalizacja pojawiła się już w zapowiedzi, a także przedostała się na promujące produkcję gadżety, to z pewnością ujrzymy ją także w samym serialu. Wiemy już, że dzieciaki będą próbowały otrząsnąć się z wydarzeń z poprzednich sezonów i zacząć normalnie funkcjonować w codziennym życiu. Jednak w Hawkins normalność to pojęcie abstrakcyjne. Samo „Stranger Things” ma być jeszcze straszniejsze i mroczniejsze niż dotychczas. Serial będzie nawiązywać do horrorów, a także do innych dzieł popkulturowych z lat 80., np. filmu „Fletch”.

REKLAMA

Na ekran powrócą znani bohaterowie, ale pojawi się też kilka nowych twarzy. Wśród nic m.in. dziennikarz lokalnej gazety, The Hawkins Post, Bruce, grany przez Jake’a Buseya, Robin, młoda bystra dziewczyna, w którą wcieliła się Maya Thurman-Hawke, a także Patricia Brown, miła staruszka udzielająca porad dzieciakom z okolicy.

Dotychczasowe odcinki „Stranger Things” są dostępne w serwisie Netfllix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA