REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Świat oszalał na punkcie "Stranger Things" od Netfliksa. Zobaczcie fanowskie zdjęcia, plakaty i wideo

Serial "Stranger Things", nowy produkt Netfliksa, swoją premierę miał 15 lipca tego roku. Od tego czasu światowe i polskie media nie ustają w komentowaniu tej fenomenalnej produkcji. Zachwyty płyną ze wszystkich stron. Fani tworzą przeróżne gadżety, plakaty i wideo poświęcone tej serii. 

03.08.2016
17:53
Świat oszalał na punkcie „Stranger Things” od Netfliksa. Zobaczcie fanowskie zdjęcia, plakaty i wideo
REKLAMA
REKLAMA

Do sieci trafiają autorskie grafiki widzów oraz wideo, dla których interpretacją jest serial "Stranger Things" i jego bohaterowie. Jedna z najlepszych rzeczy, jaka pojawiła się na Instagramie to... okładka kasety wideo, sugerująca, że w środku znajduje się nagranie produkcji Netfliksa. Jej autorem jest autor profilu iamsteelberg. To nie pierwsza taka praca wykonana przez niego - na jego koncie na Instagramie znajduje się więcej takich perełek, m. in. okładka do "Neon Demon", "Co robimy w ukryciu?" czy "Deadpoola". Tutaj możecie znaleźć wywiad z twórcą tych gadżetów, w języku angielskim. "Stranger Things" do tej konwencji pasuje nadzywczaj dobrze - inspiracją dla twórców serialu były głównie filmy z lat 70. i 80. ubiegłego stulecia.

Ciekawe są też plakaty - ten autorstwa Mike'a Mahle'a (poniżej):

Print class="wp-image-72831"
plakat autorstwa Mike'a Mahle'a

Andy'ego Fairhursta:

poster-stranger-things-fan class="wp-image-72835"
plakat autorstwa Andy'ego Fairhursta

i Chris Garofalo:

stranger-things-fan-poster class="wp-image-72838"
plakat autorstwa Chrisa Garofalo

Pojawiły się też grafika i wideo, które łączą "Stranger Things" z grami komputerowymi z czasów Atari czy Commodore.

Możemy również zobaczyć czołówkę "Stranger Things", która została zmontowana jak otwarcie produkcji komediowej z lat 80. Rewelacja!

A także świetnego flipbooka z bohaterami serialu Netfliksa:

Pierwszy sezon "Stranger Things" został przyjęty bardzo entuzjastycznie. Produkcja doczeka się kolejnego sezonu, a niewykluczone, że nawet kilku. Takie plany mają przyjajmniej jego twórcy, Matt Duffer i Ross Duffer.

Czytaj także:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA