REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Swamp Thing wybrany. Wiemy, kto zagra główną rolę w serialu od DC

Wiemy już, kto wcieli się w tytułową rolę w nadchodzącym serialu Swamp Thing. Akcja opowieści rozgrywa się w uniwersum komiksów DC.

07.11.2018
13:48
swamp thing dc universe aktorzy
REKLAMA
REKLAMA

Andy Bean i Derek Mears zagrają tytułowego antybohatera. Bean, który wkrótce pojawi się w drugiej części horrou To, zagra Aleca Hollanda, biologa, który przekształca się w Swamp Thinga po odkryciu, że dziwna choroba może być powiązana z jego pracą na bagnach Luizjany.

andy bean swamp thing class="wp-image-220106"

Derek Mears, to aktor znany z marvelowskiego serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y. czy też z remake’u Piątku 13-tego, gdzie wcielał się w Jasona Voorheesa. Potężnie zbudowany mężczyzna zagra zmutowane stworzenie. Bohater Musi poradzić sobie z tym, czym się stał, by bronić swojego miasta.

derek mears swamp thing class="wp-image-220109"

Swamp Thing to adaptacja historii obrazkowej od DC Entertainment.

Została ona stworzona przez Lena Weina i Berniego Wrightsona. Serial będzie historią Abby Arcane, w którą wciela się Crystal Reed. Pracuje ona dla Centrów Kontroli i Prewencji Chorób. W jej rodzinnej miejscowości Houma wybucha epidemia, zapoczątkowana przez zrodzonego na pobliskich mokradłach wirusa. Kobieta wyrusza tam, aby go zbadać. Na miejscu poznaje i zakochuje się w naukowcu Alecu Hollandzie. Niestety wkrótce mężczyzna ginie. Zrządzenie losu sprawia, że Abby odkrywa, iż jej obiekt westchnień, dzięki niezwykłym właściwościom mokradeł być może wcale nie jest martwy.

Serial jest produkowany przez Atomic Monster we współpracy z telewizją Warner Bros. Pierwszy odcinek serialu zostanie napisany wspólnie z showrunnerami Markiem Verheidem, który ma na koncie m.in. Battlestar Galactica i Daredevila, oraz scenarzystą filmu To na podstawie prozy Stephena Kinga, Gary’ego Daubermana. Reżyserem jest Len Wiseman. Verheiden, Dauberman, Wiseman, Michael Clear oraz James Wan są producentami wykonawczymi.

Swamp Thing zadebiutuje w 2019 roku.

REKLAMA

Dokładna data nie jest znana, ale wiemy, że serial pojawi się na nowej platformie - DC Universe, na której możemy obecnie oglądać Titans.

Miesięczny koszt usługi DC Universe to w Stanach Zjednoczonych 7,99 dol. miesięcznie, czyli około 29 zł. Być może jednak Swamp Thing pojawi się również w innych serwisach streamingowych, choć mówi się, że będzie to produkcja dostępna ekskluzywnie tylko w ramach serwisu DC Universe.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA