REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Szczepan Twardoch zapowiada nową powieść. Szykujcie się na "Chołod"

Zaledwie kilka miesięcy po premierze "Byka" na rynku wydawniczym pojawi się nowa książka Szczepana Twardocha. We wpisie na Facebooku pisarz zapowiedział bowiem "Chołod". Będziemy mogli go przeczytać już w październiku.

02.08.2022
10:19
szczepan twardoch chołod nowa powieść książka
REKLAMA

Książki Szczepana Twardocha dzielą Polaków niczym publiczne wypowiedzi Olgi Tokarczuk. Pomimo częstej krytyki pisarz robi jednak swoje i konsekwentnie wydaje kolejne powieści. Właśnie zapowiedział nowy tytuł swojego autorstwa. Czym tym razem zaskoczy nas autor "Morfiny"?

Jeszcze nie tak dawno na sklepowe półki trafił "Byk", który był pierwszym utworem Szczepana Twardocha napisanym z myślą o scenie teatralnej. Teraz wiemy już, że kolejna książka sygnowana jego nazwiskiem będzie powieścią. Szykujcie się. Nadchodzi "Chołod".

REKLAMA

Chołod - o czym będzie nowa powieść Szczepana Twardocha?

Zgodnie z udostępnionym przez Szczepana Twardocha postem na Facebooku, "Chołod" narodził się w 2019 roku, kiedy to pisarz po raz kolejny w swoim życiu pojechał na Spitsbergen. Nawet jeśli autor próbuje przybliżyć jej fabułę, to i tak trudno stwierdzić, o czym dokładnie będzie.

REKLAMA
Szczepan Twardoch - nowa powieść

Czy "Chołod" będzie równie kontrowersyjny, co dotychczasowe książki Szczepana Twardocha? Mamy przekonać się o tym za kilka miesięcy. Powieść ukaże się nakładem Wydawnictwa Literackiego 26 października 2022 roku.

Disney+ zadebiutował w Polsce. Tutaj kupisz go najtaniej.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web

*Zdj. główne: screen z "Szczepan Twardoch - Writers in Motion - Audiowizualna biblioteka pisarzy" dostępnego na YouTube.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA