REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Taconafide nie zwalnia tempa. Duet opublikował singiel Kryptowaluty nie tylko o bitcoinach

Premiera albumu SOMA 0,5 mg już w ten piątek, ale Taconafide nie zwalnia z promocją krążka. Najgłośniejszy ostatnio duet polskiej sceny muzycznej pochwalił się nowym singlem. W sieci ukazał się utwór Kryptowaluty.

10.04.2018
9:46
Taconafide Kryptowaluty
REKLAMA
REKLAMA

Taconafide to wspólny projekt Quebonafide i Taco Hemingwaya, czyli jednych z najpopularniejszych raperów polskiej sceny muzycznej ostatnich kilkunastu miesięcy. Plotki o ich współpracy pojawiły się już w lutym, ale pierwszy singiel – Art-B – ukazał się dopiero w połowie marca. Następnie duet opublikował jeszcze dwie kompozycje. Tamagotchi w ciągu doby na Spotify wysłuchano ponad 318 tys. razy, co okazało się lepszym wynikiem od rekordowego Shape of You Eda Sheerana. Z kolei w zeszłym tygodniu ukazała się piosenka Metallica 808.

Teraz Taconafide prezentuje utwór Kryptowaluty.

Nowy singiel promujący krążek SOMA 0,5 mg nie jest bynajmniej narracją wyłącznie o umownych środkach płatniczych. Kwestie finansowe są tu punktem wyjścia dla rozważań o nieprzyjemnej stronie sukcesu i popularności. Taco i Quebo opowiadają przede wszystkim o związkach zniszczonych przez brak czasu i znajomościach, które zamieniły się w pasożytnicze wykorzystywanie.

Numer Kryptowaluty już teraz może pochwalić się świetnym wynikiem.

REKLAMA

W ciągu 12 godzin teledysk na YouTubie obejrzano ponad 797 tys. razy. Wygląda więc na to, że najnowszy singiel co najmniej dorówna Metallice 808, której klip w przeciągu niecałych sześciu dni odtworzono ponad 2,9 mln razy. Daleko mu jednak do Tamagotchi czy Art-B, które mają odpowiednio prawie 17 milionów i 10 milionów wyświetleń.

Album SOMA 0,5 mg składa się z 14 utworów. Oficjalną premierę krążka zaplanowano na 13 kwietnia. Wydawnictwo można zamówić w przedsprzedaży w limitowanej edycji, w której znajdziemy dodatkową płytę 0,25 mg, zawierającą niepublikowane materiały i dodatkowe zwrotki z udziałem m.in. Dawida Podsiadło, Palucha czy Białasa. 19 kwietnia w Krakowie rozpocznie się trasa koncertowa Ekodiesel Tour, która obejmie jeszcze sześć miast.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA