REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

"Taniec z gwiazdami" znika z anteny. Nie pojawi się wiosną w Polsacie

"Taniec z gwiazdami" od lat gości na antenie Polsatu, a dokładnie od 2014 roku. Przez program przewinęło się mnóstwo bardziej znanych i tych mniej polskich gwiazd. Taneczne show zaskarbiło sobie mnóstwo fanów, choć nie brakuje też głosów, że format wyczerpał swoją formułę, a zapraszane w ostatnim czasie do programu gwiazdy, to po prostu celebryci. W wiosennym sezonie widzowie odpoczną trochę od "Tańca z gwiazdami", gdyż program na kilka miesięcy znika z anteny.

01.01.2023
17:22
"Taniec z gwiazdami"
REKLAMA

"Taniec z gwiazdami" początkowo przez kilka edycji gościł na antenie TVN, jednak w 2014 roku na dobre rozgościł się w Polsacie. Na przestrzeni lat zatańczyło mnóstwo znanych postaci.

W programie wzięły udział największe gwiazdy polskiego kina, takie jak chociażby Danuta Stenka i Agata Kulesza. Nie zabrakło też popularnych aktorek, które wszyscy znają, jak m.in. Julia Wieniawa czy Barbara Kurdej-Szatan.

REKLAMA

"Taniec z gwiazdami" znika z anteny w wiosennym sezonie

Choć taneczny show zawsze miał świetną oglądalność, to jednak w ostatnich edycjach fani byli nieco zawiedzeni obecnością zapraszanych gwiazd. Faktycznie, sporo było nazwisk, które znaną są z tego, że są po prostu znane. Widzowie narzekali też, że formuła show wyczerpała się już.

Mimo ogólnego znudzenia, program cały czas jest nadawany. Warto podkreślić, że początkowo "Taniec z gwiazdami" pokazywany był co sezon, lecz w 2021, jak i w tym roku odbyły się jedynie edycje jesienne. Również i w nadchodzącym 2023 roku nie zobaczymy kolejnej edycji "Tańca" na wiosnę.

REKLAMA

"Taniec z gwiazdami" powróci na antenę Polsatu jesienią

Program ma powrócić na antenę Polsatu jesienią. Dla wiernych fanów dobra wiadomość jest taka, że taneczny show póki co nie znika całkowicie z anteny. Za ramówkę Polsatu od przyszłego roku będzie już odpowiedzialny nowy dyrektor programowy - Edward Miszczak, który 16 stycznia obejmie nowe stanowisko, zastępując Ninę Terentiew.

Zwyciężczynią 13. edycji "Tańca z gwiazdami" została Ilona Krawczyńska, która zatańczyła w parze z Robertem Rowińskim.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA