REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

„The Batman” dostał zupełnie nowy plakat. Kostium Roberta Pattinsona wygląda fantastycznie

„The Batman” trafi do światowych kin dopiero za rok, ale już budzi olbrzymie emocje skutecznie podkręcane przez organizatorów wydarzenia DC FanDome. Fani Mrocznego Rycerza oszaleli na punkcie wizji przedstawionej przez Matta Reevesa oraz nowego kostiumu bohatera, Batmobila i kryjówki. Kolejne spojrzenie na Batmana zapewnił świeży plakat.

14.09.2020
9:33
the batman plakat
REKLAMA
REKLAMA

W miniony weekend wydawnictwo DC po raz drugi zabrało swoich najwierniejszych odbiorców z całego świata na podróż po DC FanDome. Kolejna odsłona wydarzenia skupiła się na serialach z superbohaterami (wznowienia doczekały się m.in. „Doom Patrol” i „Young Justice”), ale do widzów trafiło też trochę nowych informacji na temat produkcji pełnometrażowych. Spośród których bezsprzecznie najważniejszą jest przyszłoroczny film „The Batman”.

Dzieło reżyserowane przez Matta Reevesa z początku budziło wśród fanów pewne kontrowersje ze względu na niektóre decyzje obsadowe, ale po pokazaniu premierowego trailera wszystkie wcześniejsze obawy błyskawicznie się rozmyły. Widzowie dostali Gotham mroczne, skorumpowane i znajdujące się na krawędzi nowej rzeczywistości wypełnionej przez superbohaterów i superłotrów. Zwiastun pokazał też, że fabuła „Batmana” będzie kręcić się wokół kryminalnej zagadki, a sam Mroczny Rycerz nie stroni od przemocy.

Fani z miejsca zakochali się w nowym kostiumie bohatera, który widać w pełnej krasie na premierowym plakacie „The Batman”.

the batman plakat class="wp-image-442375"
Foto: Plakat filmu „Batman”/DC Entertainment

DC opublikowało co prawda wcześniej logo filmu i komiksowy plakat narysowany przez Jima Lee, ale dopiero teraz dostaliśmy bardziej oficjalny obrazek. I trzeba przyznać, że postać Obrońcy Gotham, granego przez Roberta Pattinsona, skąpana w czerwonej poświacie prezentuje się naprawdę imponująco. Matt Reeves przyznał zresztą, że zaprojektowanie na nowo ikonicznych elementów tej postaci było niezwykle ekscytujące:

Jedną z koniecznych rzeczy do zrobienia jest zaprojektowanie kostiumu, Batmobila i Batjaskini. Trzeba zająć się tymi wszystkimi małymi rzeczami, które Batman ma. To było dla mnie niezwykle ekscytujące zadanie. Zajmowaliśmy się tym jeszcze przed ukończeniem ostatecznej wersji scenariusza. Wiedziałem, że ten świat będzie się kształtować w trakcie pisania. Opracowanie kostiumu, samochodu i jaskini zajęło bardzo dużo czasu. A potem ponownie zajęliśmy się designem, bo chciałem, żeby Batman mógł w nim walczyć. Ogółem zajmowaliśmy się tym z ilustratorami przez rok – powiedział Reeves. (za portalem Comicbook).

Batman” ma planowo trafić do światowych kin 1 października 2021 roku.

REKLAMA

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA