REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Zmiana Elżbiety II w Pałacu Buckingham. To ona zastąpi Olivię Colman w „The Crown”

Olivia Colman nie powróci do roli Elżbiety II w kolejnych sezonach „The Crown”. Netflix właśnie ujawnił kto ją zastąpi. Zgodnie z opublikowanym w mediach społecznościowym wpisem wypada nam powiedzieć tylko: niech żyje nowa królowa.

30.07.2021
19:30
the crown 5 sezon netflix elżbieta ii
REKLAMA

Oglądając „The Crown” nie ma sensu przyzwyczajać się do odtwórców danych ról. To w końcu ambitny projekt, którego fabuła obejmuje wiele dziesięcioleci i przedstawia wydarzenia mające największy wpływ na historię XX-wiecznej Anglii. Siłą rzeczy aktorzy i aktorki muszą się zmieniać. Dlatego w ostatnim jak do tej pory sezonie twórcy wprowadzili Emmę Corin jako księżną Dianę, a w kolejnych odsłonach serialu zastąpi ją Elizabeth Debicki.

REKLAMA

Widzowie już są przyzwyczajeni do takich zabiegów. Młodą Elżbietę II grała w końcu Claire Foy, a potem zastąpiła ją Olivia Colman. Jak się jednak okazuje ostatnia wymieniona aktorka pożegnała się już z rolą i nie zobaczymy jej w nadchodzących dwóch sezonach „The Crown”. Netflix właśnie ujawnił kto będzie kolejną królową.

Imelda Staunton zastąpi Olivię Colman w „The Crown”

W swoich mediach społecznościowych platforma zamieściła bowiem zdjęcie nowej Elżbiety II. I jak się okazuje w 5. i 6. sezonie wcieli się w nią Imelda Staunton. Aktorka jest bardzo dobrze znana szerokiej publiczności. Widzowie najlepiej kojarzą ją z roli Dolores Umbridge w serii filmów o Harrym Potterze. Mogliśmy ją też zobaczyć chociażby w dwóch częściach „Czarownicy”. Ciekawi jak będzie się prezentować jako królowa? A tak:

REKLAMA

Od premiery 4. sezonu minął już niemal rok, dlatego fani są już głodni kontynuacji. I chociaż zdjęcia do nowej odsłony „The Crown” ruszyły w czerwcu, to wciąż nie wiemy, kiedy dokładnie należy się jej spodziewać. Wszystko wskazuje na to, że pojawi się na platformie Netflix dopiero w 2022 roku. I będzie to nasze przedostatnie spotkanie z brytyjską rodziną królewską i kolejnymi mieszkańcami 10 Downing Street.

Dotychczasowe odcinki „The Crown” obejrzycie na Netfliksie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA