REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Stęskniliście się za bohaterami "The Office PL"? Ekipa Kropliczanki powraca na zwiastunie 2. sezonu

Polskie "The Office" powraca na Canal+ online. Już w przyszłym miesiącu użytkownicy platformy otrzymają dostęp do wszystkich odcinków 2. sezonu rodzimej odsłony kultowego formatu. Co w nim zobaczymy? Rąbka tajemnicy uchyla opublikowany właśnie trailer.

10.10.2022
18:23
the office pl 2 sezon premiera
REKLAMA

Dołącz do Disney+ z tego linku i zacznij oglądać głośne filmy i seriale.

"The Office" to kultowy format, który najpierw podbił serca widzów oryginalną, brytyjską wersją, a potem rozbawił wszystkich do łez swoją amerykańską odsłoną. Według niektórych ta ostatnia jest nawet lepsza od pierwowzoru. A jak jest w przypadku polskiej? No cóż, powiedzmy, że zachęcone sukcesem pierwszych odcinków Canal+ zamówiło 2. sezon. Już za chwilę będzie miał on swoją premierę.

2. sezon "The Office PL" zadebiutuje na Canal+ online na początku przyszłego miesiąca. Użytkownicy platformy od razu otrzymają dostęp do wszystkich 12 odcinków kontynuacji serialu. Czego należy się spodziewać, zdradza udostępniony właśnie w sieci trailer produkcji.

REKLAMA

The Office PL - zwiastun 2. sezonu

W opublikowanym zwiastunie 2. sezonu "The Office PL" po raz pierwszy zostały pokazane nowe postacie i gościnne występy z różnych odcinków. Z trailera przede wszystkim jednak dowiadujemy się, na czym skupia się fabuła serialu - rywalizacji Michała i Patrycji o posadę w warszawskiej centrali firmy.

REKLAMA
The Office PL - 2. sezon - Canal+ - premiera

Korporacyjne absurdy w pigułce, nietuzinkowi bohaterowie i łamiący stereotypy humor - wszystko to sprawiło, że pierwsza odsłona "The Office PL" stała się hitem. Tego też należy spodziewać się w 2. sezonie serialu. Oby tylko Darek Wasiak ponownie otrzymał szansę, aby skraść całe show!

Premiera 2. sezonu "The Office PL" 4 listopada na Canal+ online.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA