REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

A po wakacjach napijesz się z Darkiem. 2. sezon "The Office PL" już tuż, tuż - jest zapowiedź

"The Office PL" nie skończy się na jednym sezonie. Twórcy mają ambicję, by opowiedzieć nam więcej żartów wprost z polskiego biura Kropliczanki. Canal+ ogłosił, że ruszają zdjęcia do 2. sezonu "The Office". Jest zapowiedź premiery i planowany termin premiery nowych odcinków.

10.05.2022
16:28
the office pl 2 sezon kiedy odcinki
REKLAMA

Polskie "The Office" jeszcze przed startem narobiło szumu w mediach. Po zapowiedzi wydawało się, że doczekamy strasznej krindżówy, tymczasem... wyszło naprawdę nieźle. Jasne, nie jest to poziom amerykańskiego "Biura", które jest najśmieszniejszym sitcomem, jaki powstał, ale Polacy wstydu nie zrobili. "The Office PL" pełne jest typowo polskich smaczków i odwołań do społecznej sytuacji, a to cieszy, że nie dostaliśmy kalki z zagranicznej serii. Nie udało się oczywiście uniknąć pewnej wtórności, ale 1. sezon serialu obejrzałam z rosnącym zadowoleniem i nadzieją, że dalej będzie tylko lepiej. Teraz się o tym przekonamy.

REKLAMA
The Office PL - 2 sezon serialu. Ruszają zdjęcia

Ruszyły zdjęcia do 2. sezonu "The Office PL". W serialu ponownie zobaczymy m.in. Piotra Polaka jako Michała, Vanessa Aleksander w roli Patrycji, Adama Woronowicza portretującego Dwighta, eee... Darka, a także Kornelię Strzelecką jako Asię. Do obsady dołączyli Daria Widawska i Rafał Kowalski. Za reżyserię niezmiennie odpowiada Maciej Bośniak, a scenariusz stworzyli Łukasz Sychowicz, Jakub Rużyłło i Mateusz Zimnowodzki.

Przyznam że powrót na plan "The Office PL" to dla mnie szczególny moment bo udało nam się zbudować fenomenalny, kreatywny zespół i ten potencjał się sprawdził. Pracujemy na fantastycznych scenariuszach ale zostawiamy też aktorom pewien margines, przestrzeń na improwizację. Ten rodzaj kontrolowanej wolności przy interpretacji scen i dialogów świetnie się sprawdza przy tak abstrakcyjnym, specyficznym humorze który jest znakiem jakości tej produkcji. W II sezonie na pewno podniesiemy sobie poprzeczkę jeszcze wyżej, co nakręca mój entuzjazm. Jak mawia serialowy Darek "Czołem pracy!"

- mówi Bochniak.
REKLAMA

The Office PL 2 - kiedy premiera?

Premierowe odcinki 2. sezonu "The Office PL" mają pojawić się jesienią 2022 roku, a więc całkiem niedługo. Gdzie obejrzymy serial? Standardowo w serwisie Canal+ online (ostatnio całość została widzom udostępniona od razu, a także w telewizji, na Canal+ Premium. Na razie nie wiadomo, ile odcinków liczyć będzie 2. seria polskiego "The Office".

* Zdjęcie główne: Łukasz Bąk

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA