REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. VOD

„Thor: Ragnarok” (i te dwa inne „Thory”) z Marvel Cinematic Universe od dzisiaj na HBO GO

HBO GO na czas kwarantanny zamieniło się w prawdziwą stolicę superbohaterów Marvel Cinematic Universe. Na platformie do tej pory zagościło już sześć produkcji z tej serii, a dzisiaj dołączyły do nich trzy filmy z Chrisem Hemsworthem w roli głównej. Chodzi o „Thor”, „Thor: Mroczny świat” i „Thor: Ragnarok”.

24.04.2020
14:11
thor ragnarok hbo go
REKLAMA
REKLAMA

HBO GO to jeden z tych serwisów VOD, które w czasie epidemii zaliczyły wzrost liczby aktywnych użytkowników. Jest to po części wynik ogólnoświatowych trendów (streaming jest dobrym źródłem rozrywki w momencie ograniczonej mobilności), ale nie sposób pominąć faktu, że ramówka tej platformy na kwiecień była niezwykle mocna.

Przede wszystkim dlatego, że obok kilku interesujących oryginalnych produkcji (ze swojej strony polecam serial „Ucieczka”) znalazło się w niej miejsce na długą listę docenianych dzieł Marvel Studios. Na pierwszy ogień poszła trylogia filmów o Iron Manie, później do HBO GO dołączyły trzy filmy sygnowane postacią Kapitana Ameryki, a teraz przyszedł czas na trzeciego z najważniejszych herosów Marvel Cinematic Universe.

Filmy „Thor”, „Thor: Mroczny świat” oraz „Thor: Ragnarok” właśnie trafiły na HBO GO. Fani serii najbardziej ucieszą się zapewne z 3. części serii.

Spośród wymienionych powyżej produkcji to właśnie film reżyserowany przez Taikę Waitiego doczekał się najlepszych recenzji i najbardziej ucieszył widzów swoją komediową naturą. Wcześniej Thor grany przez Chrisa Hemswortha był uważany za mocny dodatek do filmów o Avengers, ale też postać, która nie do końca jest w stanie udźwignąć solowy film.

„Thor: Ragnarok” pokazał, że wcale nie musi tak być i jednocześnie wyniósł karierę swojego twórcy na zupełnie nowy poziom. Oprócz Hemswortha w obsadzie trzech filmów o nordyckim bogu warto zwrócić też uwagę na kreacje Toma Hiddlestona jako Lokiego (wkrótce otrzyma swój własny serial na Disney+), wcielającego się w Odyna Anthony'ego Hopkinsa oraz grającą Jane Natalie Portman.

W najbliższych tygodniach na HBO GO pojawią się kolejne filmy Marvel Cinematic Universe:

1 maja:

  • Czarna Pantera (Black Panther)
  • Doktor Strange (Doctor Strange)
  • Strażnicy Galaktyki (Guardians of the Galaxy)
  • Strażnicy Galaktyki vol. 2 (Guardians of the Galaxy vol.2)
REKLAMA

8 maja:

  • Avengers
  • Avengers: Czas Ultrona (Avengers: Age of Ultron)
  • Avengers: Wojna bez granic (Avengers: Infinity War)
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA