REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Uncharted: Tom Holland szaleje jako Nathan Drake w zwiastunie

Tom Holland spełnia się jako Nathan Drake w zwiastunie ekranizacji gier z serii "Uncharted". Premiera filmu w kinach na początku przyszłego roku.

21.10.2021
16:09
uncharted film zwiastun trailer premiera
REKLAMA

W pierwszym zwiastunie "Uncharted" Tom Holland robi to wszystko, w czym do tej pory najlepiej sprawdzali się Ethan Hunt z "Mission: Impossible" i słynny archeolog z "Indiany Jonesa". Aktor kojarzony głównie z rolą Spider-Mana w MCU wciela się bowiem w Nathana Drake'a, a każdy kto grał w tę jedną z najpopularniejszych w ostatnich latach gier wideo, wie do czego zdolny jest jej główny bohater.

Seria przygodowych gier akcji "Uncharted" wydawanych na PlayStation od wielu lat cieszy się niezwykłą popularnością. Gracze chętnie sterują Nathanem Drake'iem i przeżywają kolejne przygody, odkrywając legendarne miejscówki. Z tego względu odkąd tylko pojawiły się pierwsze informacje na temat planowanej adaptacji, fani oryginału wstrzymali oddech. Wiemy bowiem jak to zwykle wygląda.

REKLAMA

Uncharted - zwiastun filmu

Być może jednak "Uncharted" uda się przełamać dotychczasowy schemat i w końcu dostaniemy dobrą adaptację gier wideo, która zadowoli zarówno graczy, jak i niedzielnych widzów, a do tego nie będzie animacją? No cóż, zwiastun jest całkiem obiecujący i zobaczymy w nim kilka znajomych z oryginałów lokacji. Przekonajcie się zresztą sami:

Uncharted/zwiastun
REKLAMA

Być może otrzymamy porządne kino przygodowe. Jego elementy są w zwiastunie na swoim miejscu i widać, że nie zabraknie również emocjonującej akcji. Wszystko to zdaje się być przyprawione niewymuszonym humorem. Ale nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu. Wszystko stanie się jasne w dniu premiery. A ten nadejdzie w przyszłym roku.

Toma Hollanda jako Nathana Drake'a i Marka Wahlberga w roli Victora Sullivana zobaczymy na wielkim ekranie na początku 2022 roku. Światowa premiera "Uncharted" planowana jest na 18 lutego. I oby tym razem nie została przesunięta.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA