REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Tomasz Sekielski zapowiedział 3. część filmu „Tylko nie mów nikomu”

Ledwie dwa tygodnie temu media informowały, że poruszający dokument „Tylko nie mów nikomu” doczeka się 2. części, a już mamy nowe informacje w tej sprawie. Twórca filmu, Tomasz Sekielski, poinformował swoich fanów, że temat pedofilii w polskim Kościele katolickim zostanie zamknięty dopiero 3. filmem. Kiedy premiera?

25.06.2019
13:01
tomasz sekielski tylko nie mów nikomu
REKLAMA
REKLAMA

Tomasz Sekielski to w ostatnich dwóch miesiącach najgłośniejsze dziennikarskie nazwisko w naszym kraju. Popularny reporter wraz ze swoim bratem stworzył firmę producencką i dzięki wsparciu kampanii crowdfundingowej stworzył swój nowy film dokumentalny. Produkcja zatytułowana „Tylko nie mów nikomu” zadebiutowała za darmo na platformie YouTube i doczekała się milionów wyświetleń (obecnie ta liczba wynosi niecałe 22,5 mln). Mimo kontrowersji towarzyszących tematowi - choćby w związku z niefortunną decyzją o sprzedaży koszulek reklamowych - i sprzeciwowi ze strony hierarchów film okazał się doskonałym dziełem.

Reżyser od początku podkreślał przy tym, że miejsca nie wystarczyło na cały zebrany materiał i wszystkie świadectwa ofiar księży-pedofilii. Dlatego w wywiadzie dla Rozrywka.Blog nie omieszkał wspomnieć o planowanej 2. części. Więcej na ten temat dowiedzieliśmy się na początku czerwca, gdy oficjalnie ogłoszono jej premierę na jesieni. To jednak nie koniec informacji związanych z „Tylko nie mów nikomu”.

Tomasz Sekielski właśnie poinformował za pomocą Facebooka, że powstanie 3. część. Film zadebiutuje na jesieni 2020 roku.

Wiadomość została podana w trakcie nagrania nowego odcinka Sekielski Sunday Night Live. Większość nagrania dotyczy zabójstwa Kristiny z Mrowin i medialnej burzy, która rozpętała się wokół tej sprawy. Ale dziennikarz poruszył też temat „Tylko nie mów nikomu”. Potwierdził, że premiera 2. części nastąpi na jesieni 2019 roku. Nie ma jeszcze pewności czy będzie to październik, czy może listopad, bo twórcy nie muszą się spieszyć. Ale na pewno nie później.

REKLAMA

Rok później dokumentalna trylogia zostania zamknięta przez ostatni film. Na ten moment nie wiadomo, jakie tytuły będą nosić obie produkcje, ani na jakiej platformie zadebiutują. Tomasz Sekielski zaznaczał swego czasu gotowość udostępnienia filmu za darmo któremuś z dużych serwisów VOD. Finalnie do tego nie doszło, ale zainteresowanie „Tylko nie mów nikomu” i tak było ogromne.

  • Czytaj także: Na Netfliksie nie obejrzycie filmu Sekielskich, ale nie brakuje tam innych produkcji dokumentalnych. Niedawno w serwisie pojawił się doskonały 2. sezon „Taśm winy”.
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA