REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

"Tulsa King" dostanie nowy sezon. Sylvester Stallone zapowiada niespodzianki

Zdjęcia do 2. sezonu "Tulsa King" właśnie ruszyły. Dobrą nowinę ogłosił sam wcielający się w główną rolę Sylvester Stallone. Kiedy nowe odcinki pojawią się w naszym kraju na SkyShowtime?

02.04.2024
8:53
tulsa king 2 sezon skyshowtime sylvester stallone
REKLAMA

To tą produkcją SkyShowtime z buta wjechało na nasz rynek. W końcu mówimy tu o tytule, który rozbił bank na macierzystej platformie. Za sprawą jego premiery w listopadzie 2022 r. Paramount+ zaliczył rekordowy dzienny wzrost liczby subskrybentów. Każdy chciał bowiem zobaczyć, jak Sylvester Stallone radzi sobie w swoim pierwszym serialu. Ludzie rzucili się na "Tulsa King" tak tłumnie, że już po trzech odcinkach twórcy dostali zielone światło na kontynuację.

Sylvester Stallone wciela się w serialu w podstarzałego gangstera, który po 25 latach odsiadki wreszcie wychodzi na wolność. Chcąc "nagrodzić" go za jego lojalność, mocodawcy zlecają mu rozkręcenie biznesu na tytułowym wygwizdowie. Ku ich zaskoczeniu Dwight radzi sobie tam całkiem nieźle, ale też pakuje się w nie lada kłopoty. Każdy, kto widział 1. sezon, wie, że w finale twórcy pozostawili sobie szeroko otwartą furtkę fabularną. Jeszcze w tym roku użytkownicy Paramount+ mają poznać dalszy ciąg tej historii.

REKLAMA

Tulsa King - ruszyły zdjęcia do 2. sezonu serialu

Praca na planie 2. sezonu "Tulsa King" aktualnie wre. W swoich mediach społecznościowych Paramount+ zamieścił wideo, w którym oficjalnie ogłasza start zdjęć do nowych odcinków. Sam Sylvester Stallone zapowiada w nim niespodzianki dla fanów serialu. "Nie macie pojęcia, co nadchodzi. Uwierzcie mi" - mówi podekscytowany.

Tulsa King: 2. sezon - SkyShowtime

Na koniec udostępnionego przez Paramount+ wideo pojawia się plakat 2. sezonu "Tulsa King", który informuje widzów, że nowe odcinki zadebiutują na platformie już tej jesieni. Konkretna data premiery nie jest jednak na ten moment znana. Nie wiadomo też, kiedy serial zawita do Polski na SkyShowtime.

Twórcą "Tulsa King" jest Taylor Sheridan ("Yellowstone" i jego spin-offy). Showrunnerem 1. sezonu był natomiast Terence Winter, który przy nowych odcinkach nie pełni już swojej funkcji. Wciąż pozostaje z serialem powiązany, ale już tylko jako producent wykonawczy i scenarzysta.

Więcej o "Tulsa King" poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Dotychczasowe odcinki "Tulsa King" obejrzycie na SkyShowtime.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA