REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Powrót „Mam talent” i nowy serial więzienny z Agatą Kuleszą. TVN chwali się jesienną ramówką

Jesienią na TVN, Playerze i innych stacji grupy znajdziemy wiele mocnych powrotów, ale i nowości. – Mamy jedną zasadę: wolność tworzenia i wolność wyboru dla widza – mówił w czasie prezentacji ramówki Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

W czasie czwartkowego wydarzenia ani razu na scenie nie wspomniano o nieciekawej sytuacji TVN. Zaprezentowano za to mnóstwo nowości – niektóre ruszą już w poniedziałek jak np. 4. sezon „Hotelu Paradise” w TVN7. Grupa idzie z duchem czasu i zaczyna się coraz lepiej czuć w świecie streamingu. Kilka nowych seriali będziemy mogli obejrzeć tylko w Playerze.

26.08.2021
15:33
tvn nowe seriale jesien 2021
REKLAMA

Player jesienią 2021 roku pokaże kilka seriali oryginalnych

REKLAMA

Player jest najbardziej angażującym serwisem VOD w Polsce zapewnił Maciej Gozdowski, szef platformy. Duża w tym zasługa z pewnością programów bikini reality, które Polacy oglądają nałogowo, choć nie tylko. W nadchodzącym sezonie telewizyjnym Player wypuści jednak kilka swoich seriali oryginalnych.

Największym hitem platformy tej jesieni ma być inspirowany faktami więzienny serial „Skazana” z Agatą Kuleszą w roli głównej. Czy będzie polskim odpowiednikiem „Orange is the New Black”? Przekonamy się o tym już we wtorek, 31 sierpnia.

Kolejnym serialem Playera będzie „Pajęczyna” z Joanną Kulig i Andrzejem Grabowskim. Jego akcja toczy się w czasach PRL, a zwiastun sugeruje, że może spodobać się fanom „Czarnobyla”.

Na Playera trafi też drugi sezon internetowego serialu „Kontrola”, który na YouTubie ma kilkadziesiąt milionów wyświetleń. Premiera w grudniu. Oprócz tego w serwisie zobaczymy też m.in. „Behawiorystę”, „Finding Prince Charming” oraz film, który niedawno miał premierę kinową, „Czarna Owca”.

Do TVN powraca jeden z najpopularniejszych talent show: „Mam Talent”

– Jesień będzie pełna rozrywki. Wraca program „Mam talent” po wielu latach nieobecności. Jak wiemy jego prowadzący uwikłał się w politykę i całkiem zresztą udanie – mówił Edward Miszczak. Szymona Hołownię zastąpi stand-uper Michał Kempa. Program poprowadzi u boku Marcina Prokopa. W soboty o 20:00 – pierwszy odcinek 4 września.

Przed nami też kolejna edycja „Lego Masters”, „Milionerzy”, Master Chef”, program „Kuby Wojewódzkiego”, a także jubileuszowa 10. seria „Top Model” z Joanną Krupą. W show modowym pojawi się m.in. transpłciowa kobieta, osoba z protezami nóg i... Ekipa Friza. A to tylko fragment tego, co nam zaprezentowano.

Nową produkcją własną TVN będzie serial „Receptura”.

Fabuła 6-odcinkowego miniserialu rozgrywa się na dwóch planach czasowych: we współczesności i międzywojniu i będzie związana z produkcją czekolady (serial powstał we współpracy z Wedlem). Występuje w nim m.in. z Zofią Wichłacz i Agnieszką Więdłocha. Premiera 5 września.

Dzień później, 6. września, zadebiutuje nowy sezon „Chyłki” o podtytule „Inwigilacja”. Nowością w jesiennej ramówce będzie też serial „Tajemnice miłości” (1 września), a także drugi sezon „Szadzi”.

Co pojawi się na pozostałych stacjach grupy? Na TVN7 emitowany będzie nowy codzienny serial „Papiery na szczęście” i serial komediowy „Mamy to”. Szykują się też dwa duże powroty, które przyciągną przed ekrany mnóstwo widzów: 4. sezonu „Hotel Paradise” i nowa seria „Brzyduli”.

REKLAMA

TTV pokaże nowy format „Walk the Line. Prosto do celu”, który ma być „komedią w stylu reality”, a także bardzo osobisty program „Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec”, w którym zobaczymy Roberta Motykę z kabaretu Paranienormalni wraz z jego tatą. Będą też nowe sezony sztandarowych produkcji stacji „Down the road”, „Gogglebox” i oczywiście „Królowych życia”. W przebojowym paradokumencie ma się pojawić pierwszy raz „Król Życia”.

* zdjęcie główne: serial „Skazana” / materiały prasowe TVN

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA