REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

„Receptura” na „Kuchenne rewolucje”. TVN we wrześniu zmienia ramówkę

„Chyłka – Inwigilacja”, „Receptura”, kolejne odsłony „Kuchennych rewolucji” i „Top Model”. We wrześniu do ramówki TVN powrócą lubiane programy oraz rozgoszczą się nowe seriale.

17.08.2021
19:15
receptura premiera tvn jesienna ramówka
REKLAMA

Dzieci wesoło wracają do szkoły, a widzowie zasiadają przed telewizorami. TVN ze swadą ministra Przemysława Czarnka wprowadzającego rewolucję na liście lektur, zmienia dla nas ramówkę. Jest jednak szansa, że przy kolejnych sezonach znanych programów i nowych serialach nikt nie będzie się nudził jak młodzież pochłaniająca dzieła Jana Pawła II i książki Zofii Kossak-Szczuckiej.

I tak, jak wynika z programu stacji na przyszły miesiąc, od 1 września powszednie będą mogli oglądać mniej lub bardziej romantyczne historie, na które nie wpadliby nawet nasi najwięksi wieszcze, bo scenariusze do nich napisało samo życie. Paradokumentalne „Tajemnice miłości” na TVN zobaczycie codziennie, w dni powszednie o 17:00.

REKLAMA

Powrót lubianych programów

W późniejszych porach tradycyjnie będziemy mogli spodziewać się programów i seriali premium. Od 1 września co tydzień o 21:30 aspirujący modele i modelki będą walczyć o tytuł „Top Model”. Już po raz 10 przyjdzie podziwiać nam ich wysportowane i zadbane sylwetki.

Już kolejnego dnia, w czwartek, o tej samej porze powróci największa zmora nieudolnych restauratorów. Magda Gessler co tydzień będzie przeprowadzać swoje „Kuchenne rewolucje”, pokazując, jak prowadzić gastronomiczny biznes, aby nie truć klientów. Jak zwykle też pójdzie na noże.

TVN przygotowało również niespodziankę dla miłośników talent shows. Już w sobotę, 4 września, o 20:00 po dwuletniej przerwie powróci „Mam talent!”. Surowi jurorzy (na pewno ze zmianą na miejscu Agustina Egurroli) będą oceniać aspirujących artystów, a weseli prowadzący (na pewno z Michałem Kempą, zamiast Szymona Hołowni) pocieszać przegranych. Uczestnicy mogą co prawda nawet chodzić po wodzie, ale przecież i tak wiemy, że wygra ktoś, kto śpiewa.

Już dzień potem na antenę powrócą aspirujący kucharze. Rozpocznie się bowiem emisja 10. edycji „Masterchef”. I chociaż możecie machnąć na to ręką, twierdząc, że to odgrzewany kotlet, to przecież uczestnicy i jurorzy zadbają, aby smakował jak świeży.

Nowe seriale i wyczekiwane powroty – „Chyłka” i „Receptura”

Jeśli reality shows i seriale paradokumentalne was nie kręcą, to nie martwcie się. W nadchodzącym miesiącu w TVN-ie znajdzie się też coś bardziej pikantnego. Powraca bowiem również znana i lubiana pani mecenas. „Chyłka - Inwigilacja” emitowana będzie w poniedziałki o 21:30 już od 6 września. Fani postaci mający dostęp do Playera zapewne wiedzą już, co czeka bohaterkę, ale to dobra okazja, aby sobie przypomnieć jej najnowsze perypetie.

REKLAMA

A skoro już o Playerze wspomnieliśmy, to pod koniec sierpnia na platformie zadebiutuje nowy serial „Receptura”. Ta 6-odcinkowa opowieść przedstawia losy dwóch kobiet i rozgrywa się jednocześnie w okresie międzywojennym i czasach współczesnych. W TVN emisja produkcji rozpocznie się już w niedzielę 5 września o 21:30. Kolejne epizody będą pojawiać się na antenie w tygodniowych odstępach.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA