REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Seriale

Ulubienica fanów „Star Wars” powraca zza grobu na nowym zwiastunie. Premiera za miesiąc w Disney+

Świetne wieści dla fanów „Gwiezdnych wojen”. Asajj Ventress powraca niespodziewanie na zwiastunie trzeciego i finałowego sezonu „Parszywej zgrai”. Serial trafi na Disney+ już za miesiąc i to od razu z trzema odcinkami. Ciekaw jestem, czy od razu wyjaśnią ten zwrot akcji.

22.01.2024
21:59
gwiezdne wojny parszywa zgraja serial disney plus the bad batch star wars 3 sezon
REKLAMA

Spin-off animacji „Wojny klonów” okazał się czymś więcej niż odgrzewanym kotletem. Animacja opowiadająca o losach klonów po przekształceniu się Republiki w Galaktyczne Imperium okazała się jedną z najlepszych produkcji rodem z odległej galaktyki.

REKLAMA

„Parszywa zgraja” zbiera się po raz ostatni

Niestety serial tak jak wszystko, co dobre, w końcu się kończy i to wcześniej, niż można byłoby sobie tego życzyć, ale fani i tak nie powinni narzekać. Trzeci sezon „The Bad Batch” może i będzie finałowym, ale jego zwiastun zapowiada prawdziwą jazdę bez trzymanki.

W serialu powrócą postaci ukochane przez fanów, w tym dowódca Hunter, kapitan Rex z 501 legionu oraz żeński klon Jango Fetta o imieniu Omega, czyli dziewczynka w wieku Boby. Disney przyszykował dla nas jednak niespodziankę w postaci powrotu kolejnej znanej postaci z „The Clone Wars”.

Czytaj inne nasze teksty na temat serialu „The Bad Batch”:

Asajj Ventress w „The Bad Batch”

Była uczennica hrabiego Dooku, z którą flirtował Obi-Wan Kenobi podczas ich wspólnych pojedynków w „Wojnach klonów”, będzie jedną z ważnych postaci w 3. sezonie „Parszywej zgrai”. Fani mogą być tym zaskoczeni, gdyż bohaterka zginęła w jednej z książek, ale twórcy animacji zapewniają, że wzięli to pod uwagę.

Czy to oznacza, że śmierć czeka Asajj dopiero po wydarzeniach z 3. serii „The Bad Batch” albo powinniśmy szykować się na retcon i okaże się, że nigdy tak naprawdę nie zginęła? A może mamy do czynienia z klonem, skoro już w poprzednich sezonach odwiedziliśmy słynną górę Tantiss? Czas pokaże!

REKLAMA

Na szczęście odpowiedzi na trapiące nas pytania dostaniemy już niedługo, gdyż pierwsze trzy odcinki zostaną udostępnione w Disney+ już za miesiąc, czyli 21 lutego 2024 r. Poznaliśmy też daty premier i tytuły pozostałych epizodów, których będzie łącznie 15. Emisja skończy na kilka dni przed dniem Star Wars:

 • 21.02: Odcinki 1 („Confined”), 2 („Paths Unknown”) i 3 („Shadows of Tantiss”)
 • 28.02: Odcinek 4 („A Different Approach”)
 • 06.03: Odcinek 5 („The Return”)
 • 13.03: Odcinki 6 („Infiltration”), 7 („Extraction”)
 • 20.03: Odcinek 8 („Bad Territory”);
 • 27.03: Odcinek 9 („The Harbinger”);
 • 03.03: Odcinki 10 („Identity Crisis”), 11 („Point of No Return”);
 • 10.04: Odcinek 12 („Juggernaut”);
 • 17.04: Odcinek 13 („Into the Breach”);
 • 24.04: Odcinek 14 („Flash Strike”);
 • 1.05: Odcinek 15 („The Cavalry Has Arrived”).
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA