REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Carnage sieje zniszczenie na platformach VOD. "Venom 2" jest już dostępny online

"Venom 2: Carnage" doczekał się premiery online. Jest już dostępny legalnie na różnorakich platformach VOD. Możecie go zobaczyć m.in. w serwisach Canal+, Player czy też Chili. Jeśli nie zdążyliście obejrzeć filmu w kinach, to idealna okazja, aby nadrobić zaległości. Jeśli należycie do grona tych, którzy już go widzieli, to teraz możecie sobie go odświeżyć. Humoru i akcji w tej produkcji nie brakuje.

12.02.2022
18:40
venom 2 carnage online vod
REKLAMA

"Venom 2" już na VOD. Na szczęście przyszło nam na ten moment czekać krócej niż na wejście filmu do kin. Wraz z ostatnią sceną "Venoma", hype train na sequel ruszył pełną parą. Fani nie mogli się doczekać, aż zobaczą szalejącego po ekranie Carnage’a. Życzenie to miało spełnić się już jakieś dwa lata później w 2020 roku. Przyszła jednak pandemia i premierę "Let There Be Carnage", po kilku przesunięciach, wyznaczono ostatecznie na październik 2021 roku.

Jak można było się spodziewać "Venom 2" okazał się hitem. I to nawet nie tylko biorąc pod uwagę warunki pandemiczne. Na całym świecie zarobił ponad pół miliarda dolarów. Jeśli nie udało wam się go zobaczyć w kinach, to teraz jest idealna okazja, aby nadrobić zaległości. Jeśli natomiast już go widzieliście to zawsze można go sobie przypomnieć. Film trafił bowiem właśnie na platformy VOD.

REKLAMA

Venom 2: Carnage – premiera online

"Venom 2: Carnage" dzisiaj trafił do dystrybucji internetowej i można go obejrzeć na różnorakich platformach VOD. Ostatnio informowaliśmy, że filmy Sony będą dostępne na wyłączność w HBO Max. Serwis wejdzie jednak do naszego kraju dopiero 8 marca. Do tego czasu kontynuację perypetii Eddie'ego Brocka i Venoma możemy oglądać w ramach innych usług. I wypada z tej okazji skorzystać.

Jest tu bowiem na co popatrzeć. Tak jak jedynka, a nawet bardziej, ze swego ducha jest to bromance. Nietypowy, bo przyjaciółmi są tutaj Eddie Brock i kosmiczny symbiot Venom. Jak to już w podobnych opowieściach bywa, żyć ze sobą nie mogą, a bez siebie tym bardziej. Jest to przyczynkiem do zaprezentowania wielu zabawnych sytuacji. Nie samym humorem film jednak stoi.

Zgodnie z logiką sequeli, w kontynuacjach musi być więcej, szybciej i mocniej niż poprzednio. Dlatego rozpierduchy w "Venomie 2" nie brakuje. Brock i symbiot muszą tym razem zmierzyć się z Carnage’em, który opanował ciało Cletusa Kasady’ego. Razem wydostają się z więzienia i sieją postrach i zniszczenie gdziekolwiek się nie pojawią. Ponieważ w rolę antagonisty wciela się Woody Harrelson, twórcy pozwolili sobie na kilka oczek do fanów aktora i mnożą nawiązania do kultowych "Urodzonych morderców".

Venom 2: Carnage – gdzie oglądać film online?

REKLAMA

"Venom 2: Carnage" chociaż może pochwalić się całkiem niezłym wynikiem w box office’ie nie wszystkim przypadł do gustu. Krytycy nie obeszli się z nim najdelikatniej, ale trzeba przyznać, że film potrafi sprawić frajdę i w najgorszym wypadku okaże się całkiem przyjemnym guilty pleasure. Zresztą przekonajcie się sami.

"Venom 2: Carnage" jest już dostępny na platformach Apple TV, Chili, Google Play, Loomi by Opera, Orange VOD, Multimedia, Play Now, Player+, Premiery Canal+, Rakuten TV, Vectra.

Zdj. główne: (c) 2021 Columbia Pictures Industries, Inc. All Rights Reserved/MARVEL and all related character names: (c) & (tm) 2022 MARVEL

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA