REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Pierwsza zapowiedź serialu Watchmen od HBO. Poznaliśmy nowego bohatera?

Na Instagramie powstał oficjalny profil serialu Watchmen, a wraz z nim udostępniono pierwsze zdjęcie zapowiadające produkcję od HBO. Kogo przedstawia?

15.10.2018
21:29
Watchman serial HBO
REKLAMA
REKLAMA

To się dzieje naprawdę! Od pierwszych doniesień dotyczących realizacji serialu Watchmen minął już ponad rok. W końcu jednak możemy zapoznać się z wizją, którą przedstawi nam Damon Lindelof. Co prawda ruchome zdjęcie na Instagramie to może nie do końca to, na co liczyli fani po upływie tak długiego czasu, ale od czegoś trzeba zacząć.

W instagramowych komentarzach już pojawiły się spekulacje...

...kim jest ta tajemnicza postać.

Niektórzy obstawiają, że może to być ktoś z grupy Minutemen, jednak tego jeszcze nie wiadomo. Lindelof już wcześniej zapowiadał, że możemy spodziewać się na ekranie wielu nowych bohaterów. Być może jednak jest to postać już znana fanom serii, ale okryta zupełnie nową maską.

Fabuła Watchmen od HBO ma stanowić zupełnie osobną historię, jedynie nawiązującą do oryginalnego dzieła znanego z kart komiksu Alana Moore’a i Dave’a Gibbonsa. Lindelof poinformował wcześniej również o tym, że akcja będzie rozgrywać się na różnych płaszczyznach czasowych.

Watchmen od HBO to plejada znanych nazwisk.

Angaż Lindelofa mającego na koncie Pozostawionych to nie jedyna dobra nowina. Wiemy już, że w obsadzie znaleźli się Regina King, Jeremy Irons, Don Johnson, Tim Blake Nelson, Louis Gossett Jr., Yahya Abdul-Mateen II, Adelaide Clemens, Andrew Howard, Tom Mison, Frances Fisher, Jacob Ming-Trent, Sara Vickers, Dylan Schombing, Lily Rose Smith oraz Adelynn Spoon.

Za kamerą odcinka pilotażowego stanie Nicole Kassell (Zadzwoń do Saula, Vinyl), reżyserować będzie również Stephen Williams (Westworld, The Walking Dead, Zagubieni). Z kolei ścieżka dźwiękowa będzie dziełem oscarowego duetu Trent Reznor i Atticus Ross. Już jakiś czas temu lider Nine Inch Nails pochwalił się tą nowiną na Instagramie:

REKLAMA

Na planie produkcji już padł pierwszy klaps. W czerwcu twórcy kręcili scenę zamieszek na tle rasowym, do których doszło w Tulsie w 1921 roku, a która ma się znaleźć w odcinku pilotażowym.

Serial Watchmen ma zadebiutować w 2019 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA