REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

"West Side Story" i powrót bohaterek "Seksu w wielkim mieście". Co oglądać w weekend?

Jaki film lub serial na weekend? Co oglądać w kinach, na Netfliksie i HBO GO? Sprawdzamy gorące nowości. Wśród premier nowe "West Side Story" i powrót bohaterek "Seksu w wielkim mieście". Jakby jednak było tam tego mało, to odpalcie telewizor, bo w programie polskich stacji nie brakuje znanych i lubianych hitów.

11.12.2021
9:03
west side story premiery co oglądać weekend netflix hbo go
REKLAMA

Zastanawiacie się, co oglądać w weekend? W kinach, na Netfliksie i HBO GO nie brakuje gorących nowości. Dla fanów filmu jest "West Side Story", a dla miłośników seriali "Tak po prostu". To jednak nie wszystkie premiery tego tygodnia, których nie możecie przegapić. Maciej Stuhr już popisuje się bowiem swoim aktorskim kunsztem w "Powrocie do tamtych dni", a Sandra Bullock smuci się w "Niewybaczalnym". Jakby tego było wam mało to w TV obejrzycie jeszcze m.in. "Nieśmiertelnego".

REKLAMA

Filmy, seriale, programy - podpowiadamy, co oglądać w weekend

Steven Spielberg wziął na warsztat prawdziwą legendę. Zaserwował nam remake "West Side Story" i... wyszło mu to doskonale. Chociaż sama historia ma swoje wady, od filmu nie sposób się oderwać. To produkcja, która przepełniona jest magią X muzy i zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego kinomana. Do tańca! Tfu, kina.

Film już w kinach.

Powrót do tamtych dni

Powrót do tamtych dni - zwiastun - premiery na weekend

Maciej Stuhr wciela się tu w męża i ojca, który po dłuższym czasie na emigracji w USA wraca do Polski. Przywozi ze sobą nie tyle pieniądze, co ciężki bagaż emocjonalny, z którym będą musieli poradzić sobie jego bliscy - szczególnie zapatrzony w niego syn. "Powrót do tamtych dni" to opowieść osadzona w latach 90. Pełno w niej nostalgii za najntisami, ale nie brakuje też gorzkiego posmaku.

Film już w kinach.

Film dla wszystkich fanów Sandry Bullock. Można się tutaj napatrzeć na jej smutną minę do woli. Twórcy opowiadają m.in. o odkupieniu, bo główna bohaterka wychodzi z więzienia i próbuje wrócić na łono społeczeństwa. Nie jest to łatwe, szczególnie odzyskanie dawno utraconego kontaktu z młodszą siostrą.

Film już na Netfliksie.

I tak po prostu

Bohaterki "Seksu w wielkim mieście" powracają. Co prawda w nieco okrojonym składzie, ale radzą sobie niezgorzej niż przed laty. Carrie, Miranda i Charlotte znowu muszą mierzyć się z trudami życia i miłości. Tym razem jednak jest to opowieść o kobietach w średnim wieku.

Serial już na HBO GO.

REKLAMA

Program TV - co oglądać w weekend?

  • W sobotę szczególnie polecamy: drugi crossover MCU "Avengers: Czas Ultrona" (Polsat, sobota 20:00), kopiącego tyłki Bruce'a Lee "Wejście smoka" (Stopklatka, sobota 22:00) i kultowe sci-fi "Nieśmiertelny" (TVN7, sobota 22:50).
  • W niedzielę szczególnie polecamy: Toma Cruise'a w "Niepamięć" (TVN7, niedziela 20:00), trzecią część kultowej serii "Matrix Rewolucje" (Warner TV, niedziela 21:40) i komedię sensacyjną "Air America" (AMC, niedziela 22:00).
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA