REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

"Diuna" i "Matrix Zmartwychwstania" wkrótce w HBO! Kinowe hity zobaczymy online w Polsce

"Diuna" pojawi się w HBO - tak wynika z potwierdzonych przez nas informacji, które pojawiły się na facebookowej grupie poświęconej HBO Polska. Oznacza to jedno - ten film i kilka innych głośnych produkcji, jak np. "Matrix Zmartwychwstania", obejrzymy w telewizji HBO i HBO GO lub HBO Max. Daty premier hitów są nieznane - być może polscy widzowie obejrzą je przed wkroczeniem na polski rynek HBO Max.

07.12.2021
12:54
hbo go diuna matrix zmartwychwstania wcielenie premiera
REKLAMA

"Diuna" to jeden z filmów, których premiera była kilkakrotnie przesuwana; ostatecznie głośny tytuł debiutował w formie hybrydowej w USA (czyli jednocześnie w kinach i w streamingu HBO Max) oraz w różnych od siebie terminach w pozostałych krajach świata. W Polsce obraz Denisa Villeneuve'a mogliśmy oglądać pod koniec października, jednak na rychłą premierę w serwisie HBO GO raczej nikt nie liczył. Przykładowo, premiera superprodukcji "Godzilla vs. Kong" miała miejsce w marcu (wówczas jeszcze nie w Polsce w związku z zamkniętymi za sprawą pandemii kinami), a w ofercie HBO GO zagościł dopiero 3 grudnia (dziewięć miesięcy od premiery światowej, pół roku od polskiej).

REKLAMA

Diuna w HBO. Do listy produkcji w serwisie dołączają też Matrix Zmartwychwstania czy Wszyscy święci New Jersey

Diuna w HBO - kiedy premiera?
REKLAMA

Tymczasem na facebookowej grupie HBO Polska pojawiło się kilka zapowiedzi bardzo świeżych tytułów, sugerujących stosunkowo nieodległą premierę w HBO GO. Są to m.in. "Cry Macho", "Wszyscy święci New Jersey", "Wcielenie", "King Richard", "Matrix Zmartwychwstania" i... "Diuna".

Niestety - wiadomo tylko, że wymienione wyżej produkcje "wkrótce pojawią się w HBO". Jak dowiedziała się redakcja Rozrywka.Blog, "Diuna" na pewno pojawi się w serwisie HBO, jednak data premiery jest nieznana. Można zatem przypuszczać, że wszystkie zapowiedziane produkcje również trafią do serwisu streamingowego HBO - HBO GO lub HBO Max, w zależności, kiedy nowa usługa będzie miała start w Polsce.

Zakładki wspomnianych filmów pojawiły się już na bałkańskich HBO, co oznacza względnie rychłą premierę w serwisie - możliwe, że już na początku roku (moderatorzy polskiej grupy sugerują luty 2022). Trudno ocenić, czy to wszystko zwiastuje również dużo bliższy, niż mogliśmy przypuszczać, termin premiery HBO Max w Polsce. Wspomniane zakładki sugerują premierę wspomnianych tytułów w HBO GO jeszcze przed wkroczeniem "maksa" na rodzimy rynek, co może się wiązać z obowiązywaniem nowych umów licencyjnych.

Matrix Zmartwychwstania w HBO - kiedy premiera?
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA