REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

W drugim sezonie „Wiedźmina” twórcy powrócą do królestwa Cintry

Po obejrzeniu pierwszego sezonu „Wiedźmina” wydawać się mogło, że autorzy zakończyli wszelkie możliwe wątki rozgrywające się w Cintrze. Okazuje się jednak, że nie do końca.

15.02.2021
15:59
wiedzmin 2 sezon cintra netflix
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

W pierwszym sezonie serialu „Wiedźmin” główni bohaterowie produkcji Netfliksa wielokrotnie przebywali w Cintrze. To tam po raz pierwszy spotkaliśmy Ciri; Geralta widzieliśmy w Cintrze dwukrotnie, w tym podczas wielkiej uczty, na którą zaprosiła go sama królowa Calanthe.

Jak widzieliśmy w serialu, Cintra uległa zniszczeniu, więc wydawać się mogło, że twórcy nie powrócą już do królestwa. Okazuje się jednak, że w drugim sezonie „Wiedźmina” zawitamy tam po raz kolejny. Jak donosi serwis Redanian Intelligence, aktorzy grający postaci Pavetty i Dunego (Gaia Mondadori i Bart Edwards) mają wkrótce wejść na plan.

Autorzy szykują nam więc kolejne sceny retrospekcji z czasów przed zniszczeniem Cintry.

Zobaczymy ponownie Pavettę, Duny’ego, ale niewykluczone, że i królowa Calanthe oraz król Eist również powrócą w sekwencjach z przeszłości.

Po przerwach w zdjęciach z powodu pandemii koronawirusa oraz kontuzji Henry’ego Cavilla, zdjęcia do drugiego sezonu serialu „Wiedźmin” ponownie są w toku i mają się zakończyć w marcu 2021.

Premiera na Netfliksie planowana jest na 2021 rok.

Prawdopodobnie, analogicznie do premiery sezonu pierwszego, spodziewać się jej możemy w trzecim kwartale 2021.

REKLAMA

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA