REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry /
  3. Seriale

„Wiedźmin 3” z modyfikacją zmieniającą Geralta w wersję z serialu. Jak wygląda Henry Cavill w walce z Dzikim Gonem?

Pokazany w  zwiastunie „Wiedźmina” wygląd Henry'ego Cavilla jako Geralta z Rivii podzielił fanów bohatera. W Polsce pojawiły się narzekania na brak słowiańskiej charakterystyki i porównania do gier CD Projekt RED. Teraz dzięki nowemu modowi będziecie mogli zobaczyć, jak Cavill wyglądałby w „Wiedźmin 3: Dziki Gon”.

16.08.2019
21:47
wiedźmin 3 henry cavill
REKLAMA
REKLAMA

Seria gier wideo od CD Projekt RED mimo upływu lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród nabywców z całego świata. Firma zyskała sławę głównie dzięki 3. części, ale polscy fani „Wiedźmina” ciepło wypowiadają się również o dwóch pierwszych. To uwielbienie czasem wydaje się uczuciem aż do przesady, zwłaszcza gdy przez pryzmat gier oceniane są dzieła z nimi niezwiązane. Chodzi oczywiście przede wszystkim o reakcje na przygotowywany przez Netfliksa serial „Wiedźmin”.

Odczucia fanów po zaprezentowaniu pierwszego teasera produkcji były mocno mieszane. Entuzjazm niektórych mieszał się z wątpliwościami innych. A część fandomu od razu zajęła się porównaniami do gier CD Projekt RED. Powstała nawet wersja zwiastuna z podłożonymi pod niego słowiańskimi rytmami z „Wiedźmin 3: Dziki Gon”. Showrunnerka serialu, Lauren S. Hissrich, szybko pośpieszyła z wyjaśnieniami czym jest rasizm w sadze autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Zdradziła też, czy słowiańskość bohaterów pojawi się w dziele Netfliksa. Ale nie wszystkich to przekonało. Tymczasem na portalu Nexus Mods pojawiła się modyfikacja do RPG-a polskiego studia, która poszła w odwrotnym kierunku.

Jeden z graczy stworzył moda zamieniającego model Geralta z oryginalnej gry na ten bliższy wersji Cavilla.

wiedźmin 3 henry cavill class="wp-image-314442"
wiedźmin 3 henry cavill class="wp-image-314445"

Skórka jest dziełem użytkownika Adnana4444. Autor zadbał nie tylko o odwzorowanie wyglądu brytyjskiego aktora, ale też zaimplementowanie szczegółów wyglądu Geralta z serialu. Zatrucie eliksirami wygląda więc podobnie do tego pokazanego na zwiastunie, a medalion z głową wilka wygląda tak jak w produkcji Netfliksa (to jeden z trzech głównych symboli pokazanych w ramach promocji „Wiedźmina”).

Prace nad modem ciągle trwają, a jego autor wprowadza systematycznie poprawki, żeby usprawnić połączenie z „Wiedźmin 3: Dziki Gon”. Swoje zmiany wprowadzają też inni użytkownicy, którzy pochwalili się od wczoraj już kilkudziesięcioma screenami z Cavillem jako Geraltem z gry.

„Wiedźmin 3” promocja - gdzie można kupić produkcję CD Projekt RED za mniej niż 30 złotych?

„Dziki Gon” to dla wielu polskich graczy pozycja absolutnie obowiązkowa, ale jeśli ktoś nie miał jeszcze okazji wcielić się w Geralta z Rivii, to ma właśnie doskonałą okazję. Z okazji zbliżających się targów Gamescon platforma Origin znacząco przeceniła kilkanaście pozycji. Podstawową wersję „Wiedźmin 3: Dziki Gon” można tam obecnie nabyć za 29,99 zł, a Game of The Year Edition z dwoma dodatkami za 44,99 zł (na GOG.com czy Steamie kosztują w tej chwilii odpowiednio 99,99 zł i 149,99 zł).

REKLAMA

Wyprzedażą zostały też objęte takie produkcje jak: „FIFA 19”, „Anthem”, „Vampyr”, „Elex” czy polskie „This War of Mine” i „Frostpunk”. Origin nie jest może najlepiej ocenianą i działającą platformą gier, ale taka okazja nie zdarza się często.

Promocja potrwa aż do 29 sierpnia. Pełną listę przecenionych produktów znajdziecie na oficjalnej stronie sklepu Origin.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA