REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Czy Ciri zacznie wiedźmiński trening w 2. sezonie serialu Netfliksa? Freya Allan wrzuciła sugestywne zdjęcie

Wszystko wskazuje na to, że „Wiedźmin” spełnił przedpremierowe oczekiwania Netfliksa. Po mocnym początku nadzieje serwisu i fanów w związku z następnym sezonem są teraz olbrzymie. Twórcy serialu są już na planie produkcji, a nowe zdjęcie Freyi Allan sugeruje, że coś bardzo ciekawego spotka Ciri w nowych odcinkach.

06.02.2020
16:17
wiedźmin freya allan
REKLAMA
REKLAMA

Netflix nie stworzył nowej „Gry o tron”, jak chciała tego część widowni, ale platforma i tak ma swój hitowy serial fantasy. „Wiedźmin” zadebiutował z dużą pompą, a jego wyniki oglądalności zrobiły wrażenie nawet na widzach niezainteresowanych szczególnie tego typu tematyką. Mocny początek zwykle podnosi jednak znacząco poprzeczkę przed kolejnymi sezonami i podobnie jest również w tym przypadku.

Wygórowane potrzeby fanów niełatwo będzie spełnić, ale dotychczasowe informacje na temat 2. serii „Wiedźmina” sugerują dalszy rozwój obsady i fabuły. Część swoich błędów z poprzedniego sezonu ma zamiar poprawić też showrunnerka, Lauren S. Hissrich. Według ostatnich medialnych informacji szpiega Djikstrę zagra Graham McTavish, a dołączyć do obsady może też Kristofer Hivju.

Większy nacisk ma zostać też położony na postać Ciri. Freya Allan nowym zdjęciem zasugerowała, że księżniczka nauczy się walczyć mieczem.

Portal Redanian Intelligence zwrócił uwagę na opublikowaną przez aktorkę fotografię, na której widzimy leżącą na fotelu samochodu broń białą. Zdjęcia do 2. sezonu serialu już trwają, więc jest duża szansa, że to rekwizyt z planu. Co z kolei sugeruje wizytę Ciri w Kaer Morhen, gdzie w książkach Sapkowskiego trenowała pod okiem Geralta, Vesemira i pozostałych wiedźminów.

REKLAMA

Ostatecznie księżniczka Cintry nigdy nie stała się wiedźminką, bo wkrótce potem zaczęto szkolić ją na czarodziejkę, ale możliwość zobaczenia jej w akcji w nowych odcinkach zapowiada się znakomicie. Nie wspominając o tym, że sama Freya Allan czeka na moment, gdy wszyscy zobaczą Ciri jaką znają i kochają z książek. Aktorka podkreślała to w wywiadzie udzielonym Rozrywka.Blog. Na dalsze szczegóły fabuły 2. sezonu i ewentualne ujęcia walczącej Cirilli przyjdzie nam jednak zapewne jeszcze długo poczekać.

Wiedźmin” nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery 2. sezonu. Wstępnie mówi się jednak o początku 2021 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA