REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Co nowego u Henry'ego Cavilla? Serialowy Wiedźmin z sylwetką godną He-Mana

Wybór Henry'ego Cavilla na odtwórcę głównej roli w „Wiedźminie” Netfliksa od początku wzbudzał kontrowersje. Negatywne opinie tylko wzmogły się po opublikowaniu premierowego zdjęcia aktora w pełnej charakteryzacji. Cavill wyraźnie jest mimo to podekscytowany rolą i bardzo intensywnie się do niej przygotowuje.

07.01.2019
21:17
wiedźmin henry cavill
REKLAMA
REKLAMA

Aktorska obsada serialu „The Witcher” rozbudziła jedną z największych i najbardziej pobudzonych popkulturalnych dyskusji w zeszłym roku. Wielbiciele wiedźmińskiej sagi dyskutowali najpierw o tym, który aktor będzie się najbardziej nadawać do roli Geralta. Wkrótce potem pojawiły się plotki o zmianie koloru skóry niektórych postaci, a Internet pokazał swoje najgorsze oblicze. Oficjalne ogłoszenie aktorskiego składu serialu uspokoiło część dyskusji, ale rozbudziło jeszcze inne.

Część fandomu stanęła na stanowisku, że angielski aktor nie pasuje do roli ironicznego, szczupłego i bladego mężczyzny, jak często przedstawiano Geralta. Cavill jawił się im bardziej jako dobroduszny mięśniak, a nie mistrz ciętego dowcipu. I nie zmieniła ich opinii nawet deklaracja aktora, który opowiedział o swoim uwielbieniu dla sagi Sapkowskiego. Tak naprawdę dopasowanie Cavilla do roli Wiedźmina poznamy dopiero na pierwszych materiałach wideo. Nie sposób jednak odbierać mu chęci do dania z siebie wszystkiego.

Wiedźmin Henry Cavill - co nowego?

Aktor przebywa właśnie na Węgrzech, gdzie odbywają się zdjęcia do produkcji Netfliksa. Środkową Europę dotknął właśnie atak mocno spóźnionej zimy, ale śnieg i mróz niestraszne są Geraltowi z Rivii. Cavill pochwalił się zdjęciem, na którym wyrusza na siłownię. Od dłuższego czasu poddawany jest ostremu rygorowi treningowemu i już widać tego efekty. Pytanie pozostaje, czy aby osoby odpowiedzialne za przygotowanie Cavilla odrobinę nie przesadziły.

REKLAMA

Cavill ma na fotografii tak szerokie bicepsy, że bardziej przypomina He-Mana, Herkulesa czy Conana Barbarzyńcę niż raczącego się eliksirami mutanta. Można się spodziewać bardzo podzielonych reakcji fanów serii o Geralcie z Rivii. Każda informacja o serialu teoretycznie powinna ich ucieszyć.

„Wiedźmin” trafi na Netfliksa jeszcze w tym roku. Dokładna data premiery nie jest na razie znana.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA