REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix

Henry Cavill na pierwszym zdjęciu w pełnym kostiumie. Tak wygląda główny bohater serialu „Wiedźmin”

Każdy następny tydzień przynosi nowe informacje prosto z planu „Wiedźmina”. Fani opowieści Andrzeja Sapkowskiego z lubością dyskutują na temat miejsca akcji i możliwych szczegółów fabuły serialu. Teraz otrzymali jednak absolutnie szczególną niespodziankę - pierwsze zdjęcie z Henrym Cavillem w roli Geralta.

19.03.2019
13:52
wiedźmin henry cavill zdjęcie
REKLAMA
REKLAMA

„Wiedźmin” to w opinii nie tylko polskich widzów najważniejsza tegoroczna premiera pośród wszystkich nowych Netflix Originals. Zainteresowanie produkcją dawno sięgnęło zenitu, a teraz operuje na poziomie podobnym do „Gry o tron” czy „Stranger Things”. W przeciwieństwie jednak do wspomnianych seriali plan zdjęciowy „Wiedźmina” nie jest ukryty za wysokim murem. Skutkuje to licznymi przeciekami, na których widać było przede wszystkim piękne plenery.

Fani prześcigali się domysłach, jakie lokacje ze świata Sapkowskiego mogą pojawić się w serialu. Do tej pory jednak tylko raz na ujawnionych fotografiach dało się rozpoznać konkretną aktorkę. Dzięki nim wiemy już jak w produkcji będzie prezentować się Anya Chalotra w roli Yennefer z Vengerbergu. Wyraźnie czuć było jednak brak głównego bohatera. Przynajmniej do czasu.

Geralt z Rivii pojawił się na najnowszym zdjęciu prosto z planu. Wygląda na to, że kostium i charakteryzacja Henry'ego Cavilla nie zmieniła się wiele od fotografii z zeszłego roku.

REKLAMA

Zdaje się, że Lauren Hissrich i pozostali twórcy „Wiedźmina” w pewnym stopniu zainspirowali się portretem Geralta z gier studia CD Projekt RED. Wiedźmin nie ma co prawda brody, ale widać włosy związane w kucyk. Nosi również ćwiekowaną kurtkę i czarne skórzane rękawice. Zdjęcie jest stosunkowo słabej jakości, ale wygląda na to, że ma też na plecach jeden, a nie dwa miecze. Jest to znacznie bliższe obrazowi z twórczości Sapkowskiego, gdzie Geralt bardzo rzadko nosił jednocześnie obie klingi. Srebrny miecz służący do walki ze stworzeniami pokoniunkcyjnymi zwykle znajdował się w jukach wiezionych przez Płotkę.

„Wiedźmin” od Netfliksa zadebiutuje na platformie jeszcze w 2019 roku. Dokładna data premiery nie jest znana.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA