REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Wyciekły zdjęcia z planu „Wiedźmina”, a na nich Anya Chalotra jako Yennefer

Wygląda na to, że plan „Wiedźmina” nie jest tak pilnie strzeżony jak te, na których realizowane były „Gra o tron” czy „Gwiezdne wojny”. W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia z planu nadchodzącej produkcji Netfliksa. 

08.03.2019
17:50
wiedźmin yennefer netflix
REKLAMA
REKLAMA

Profile Lauren S. Hissrich w mediach społecznościowych to istna skarbnica dla wszystkich, którzy czekają na serialowego „Wiedźmina”. Showrunnerka relacjonuje tam swoje kolejne dni pracy przy produkcji, która ma zadebiutować jeszcze w tym roku. Publikowane przez nią zdjęcia często dają jakieś tropy, ale nigdy nie odkrywają w pełni kart.

Niestety (a może właśnie stety) do sieci przedostają się też nieautoryzowane przez nikogo materiały. O ile wierzyć w ich autentyczność, a z tym różnie bywa, to niekiedy są one w stanie powiedzieć całkiem sporo. Były już zdjęcia, które mogą przedstawiać przyjęcie w Cintrze, a ostatnio zobaczyliśmy kilkadziesiąt innych fotografii, które niewykluczone, że pochodzą z serialu Netfliksa.

Teraz wyciekło zdjęcie z Anyą Chalotrą, która wciela się w Yennefer.

Plan produkcji wylądował m.in. na Wyspach Kanaryjskich, co zresztą obrazuje wpis Lauren S. Hissrich:

Samo zdjęcie wiele nie mówi, aczkolwiek zdradza to, jakich lokalizacji możemy spodziewać się na ekranie. Ciekawsze są jednak inne fotografie, które także wykonano na Wyspach. Widzimy na nich ekipę i jedną z głównych aktorek, czyli wspomnianą Chalotrę. Scena jest realizowana na wzniesieniu w skalnym otoczeniu.

Pod TYM linkiem znajduje się jeszcze kilka dodatkowych zdjęć. Jak wyciekły do sieci? Powód wydaje się prozaiczny. Wyspy Kanaryjskie to bardzo turystyczne miejsce. Jeden z wycieczkowiczów po prostu objął obiektywem miejsce, w którym powstaje serial. Skąd przekonanie o tym? Na jednym ze zdjęć widać po prostu pozujących w okolicy turystów.

Czym na ekranie staną się Wyspy Kanaryjskie?

REKLAMA

Lokalizacja na Oceanie Atlantyckim może zagrać południe Nilfgaardu albo Toussaint. Choć nie można również wykluczyć takich miejsc jak Skellige albo Kaer Morhen. Górskie krajobrazy mogą też sugerować, że to właśnie tam będzie działa się historia o Villentretenmerthu.

„Wiedźmin” ma mieć premierę jeszcze w tym roku. 1. sezon liczyć będzie 8 odcinków.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA