REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Tak Henry Cavill żegna się z "Wiedźminem" Netflix udostępnił zwiastun ostatnich odcinków 3. sezonu

Netflix opublikował właśnie zwiastun nadchodzących odcinków 3. sezonu "Wiedźmina", który został podzielony na dwie części. Pierwsza z nich trafiła na platformę w zeszłym miesiącu. Epizody od szóstego do ósmego zadebiutują w serwisie jeszcze w lipcu.

13.07.2023
17:07
wiedźmin 3 sezon netflix henry cavill
REKLAMA

W 3. sezonie "Wiedźmina" Henry Cavill żegna się z rolą Geralta. Jego rolę wielu fanów uważa za największą zaletę serialu Netfliksa, który regularnie spotyka się z krytyką za nieposzanowanie materiału źródłowego. To zresztą miało być kością niezgody między aktorem a twórcami, ale żadna ze stron oficjalnie tych doniesień nie potwierdziła. Na razie nic nie wskazuje, żebyśmy w najbliższym czasie mieli poznać prawdę na ten temat. Pomimo wszelkich kontrowersji platforma zamierza produkcję kontynuować z Liamem Hemsworthem jako głównym bohaterem.

Showrunnerka "Wiedźmina" jakiś czas temu stwierdziła, że pożegnanie Henry'ego Cavilla odbędzie się z pompą. "Będzie heroiczne" - mówiła Lauren S. Hissrich. Czy rzeczywiście? Niedługo się przekonamy, bo pierwsza część 3. sezonu serialu od końcówki czerwca dostępna jest na Netfliksie, a część druga, składająca się z trzech odcinkach wyląduje w serwisie jeszcze w tym miesiącu. Udostępniony właśnie zwiastun nadchodzących epizodów zapowiada mnóstwo widowiskowej akcji.

Czytaj także:

REKLAMA

Wiedźmin - pełen akcji zwiastun nowych odcinków serialu Netfliksa

W nadchodzących odcinkach twórcy zamierzają kontynuować dotychczasową historię i jak czytamy w oficjalnym opisie fabuły, bohaterowie będą musieli walczyć i postawić wszystko na jedną kartę, lub ryzykować, że utracą siebie na zawsze. Dlatego w zwiastunie prócz dynamicznej akcji rządzi fatalistyczny klimat.

REKLAMA
Wiedźmin: 3. sezon - Netflix

Ze względu na odejście Henry'ego Cavilla premiera nowych odcinków 3. sezonu "Wiedźmina" z pewnością będzie wielkim wydarzeniem. Jakiś czas temu Tomasz Bagiński zdradził, że w 4. odsłonie serialu twórcy zamierzają wyjaśnić w jakiś sposób zmianę wyglądu głównego bohatera.

Czytaj także: Serial "Wiedźmin" wyjaśni podmiankę głównego aktora. Nie rozumiem po co

Dotychczasowe odcinki "Wiedźmina" obejrzycie na platformie Netflix. Druga część 3. sezonu serialu zadebiutuje w serwisie 27 lipca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA