REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

"Wiedźmin" 3. sezon: twórcy szukają nowej aktorki. Kiedy ruszą zdjęcia?

Premiera 2. sezonu "Wiedźmina" za pasem. Tymczasem twórcy już myślą o następnej odsłonie serialu. Według ogłoszenia castingowego zdjęcia mają rozpocząć się już w lutym 2022 roku.

27.11.2021
13:07
wiedźmin 3 sezon netflix premiera
REKLAMA

2. sezon "Wiedźmina" już niedługo, bo 17 grudnia, zawita na Netfliksa. Wiemy, że nie będzie ostatni. Platforma zamówiła już 3. sezon "Wiedźmina" na podstawie prozy Andrzeja Sapkowskiego. A zdjęcia do niego ruszą już całkiem niedługo. W ogłoszeniu castingu do jednej z ról pojawiła się informacja dotycząca terminów produkcji. Kogo szukają twórcy "Wiedźmina" do 3. odsłony produkcji?

REKLAMA

Wiedźmin - trwają poszukiwania aktorki do 3. sezonu

Oczywiście, nikt nie zastąpi Henry'ego Cavilla w roli Geralta z Rivii. Portal Recapped, który według The Redanian Intelligence wielokrotnie udowodnił, że można mu ufać, podał informację o poszukiwaniach aktorki do 3. sezonu "Wiedźmina".

Twórcy 3. sezonu "Wiedźmina" poszukują aktualnie kogoś, kto wcieli się w kobietę w wieku około 20 lat, której zrobiono pranie mózgu i teraz wierzy, że jest kimś zupełnie innym. Możemy zastanawiać się, czy jest to postać wyjęta z książek Sapkowskiego, czy jednak powstała dzięki wyobraźni scenarzystów, ale ważniejsza jest inna informacja.

Dzięki ogłoszeniu poznaliśmy przybliżone terminy produkcji. Aktorka poszukiwana jest na okres od lutego do lipca 2022 roku. Co nie jest najlepszą informacją dla fanów serialowego "Wiedźmina".

Wiedźmin - premiera 3. sezonu nie przed 2023 rokiem?

REKLAMA

Pandemia sprawiła, że czekaliśmy na 2. sezon serialu dłużej, niż planowano. Można było oczekiwać, że kolejna odsłona serialu pojawi się w o wiele krótszym odstępie czasowym. Wiedząc jednak, że twórców czeka jeszcze długa praca nad efektami specjalnymi, kontynuację otrzymamy najpewniej w 2023 roku.

Netflix nie pozwoli nam się jednak nudzić w przerwie od serialu. Zapowiedziano już mnóstwo spin-offów produkcji, które konsekwentnie będą pojawiać się na platformie. Serwis eksploatuje bowiem uniwersum, jak tylko może, dlatego zobaczymy nawet animację familijną osadzoną w świecie inspirowanym prozą Sapkowskiego.

Dotychczasowe odcinki "Wiedźmina" obejrzycie na Netfliksie. 17 grudnia premiera 2. sezonu serialu.


REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA