REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nowe wideo z castingu do roli Yennefer. Netflix ma problemy ze znalezieniem aktorki?

Prace nad serialem Wiedźmin wciąż trwają, ale nadal nie doczekaliśmy się oficjalnych informacji na temat obsady. Dzisiaj ujawniono kolejne aktorskie przesłuchanie do roli Yennefer. Netflix ma kłopoty ze znalezieniem odpowiedniej aktorki, a może jest po prostu dokładny?

30.08.2018
19:36
wiedźmin castingi
REKLAMA
REKLAMA

Na temat Wiedźmina wiemy z każdym mijającym tygodniem coraz więcej. Nadal nie znamy jednak odpowiedzi na najważniejsze pytanie – kto zagra główne role w produkcji Netfliksa? Na giełdzie nazwisk pojawiają się hollywoodzkie sławy i początkujący aktorzy z całego świata. Ledwie dzisiaj w kuluarach pojawiło się pierwsze polskie nazwisko.

Oficjalnych informacji brakuje, ale do mediów wciąż wyciekają nowe nagrania z castingów. Przeważnie chodzi o przesłuchania do roli Yennefer z Vengerbergu. Słynna czarodziejka to obok Geralta najważniejsza bohaterka wiedźmińskiej sagi. I to właśnie ona wraz Wiedźminem Geraltem i bardem Jaskrem miała zostać wybrana jako pierwsza.

Na poniższym wideo z castingu swoją interpretację postaci Yennefer zaprezentowała Nickie Azzam.

Nagranie zostało zamieszczone na kanale Andrzej Sapkowski Brasil, na którym już wcześniej nieraz publikowano fragmenty castingów. Filmik z udziałem Nickie Azzam ma dwie minuty i przedstawia scenę rozmowy Yennefer z mężczyzną królewskiej krwi, który w zamian za przysługę chce dotknąć jej piersi. Czarodziejka oczywiście się nie zgadza i szybko wyjaśnia, kto w rzeczywistości jest w czyjej władzy.

Nickie Azzam do tej pory nie brała udziału w żadnej większej produkcji. Jedynym źródłem informacji o początkującej aktorce są jej media społecznościowe. Wydaje się, że Azzam przynajmniej na podstawowym poziomie zna i lubi fantastykę. W jednym z filmików, na którym zjeżdża na peron moskiewskiego metra, żartuje o mithrilu i Morii.

Liczba ujawnionych nagrań z castingu Yennefer jest jednak zastanawiająca. Trudno mi uwierzyć, żeby Netflix pozwolił na wyciek filmiku z odtwórcami, którzy faktycznie dostali rolę w serialu. A skoro nie miałby żadnych powodów, żeby to robić, to dlaczego wciąż otrzymujemy nowe nagrania?

REKLAMA

Czyżby firma miała problem ze znalezieniem idealnej Yennefer? W teorii powinniśmy się o tym przekonać już wkrótce, bo według słów Tomasza Bagińskiego pierwsze aktorskie nazwisko mamy poznać już we wrześniu.

Wiedźmin trafi na Netfliksa najprawdopodobniej w 2020 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA