REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

„Wiedźmin” z pakietem czterech nowych zdjęć. A na nich Geralt w opałach, wielka bitwa i ucieczka Ciri

Netflix ma coraz mniej czasu na zdradzenie dokładnej daty premiery serialu „Wiedźmin”, jeśli chce zdążyć jeszcze przed końcem roku. Ten moment zdaje się jednak już na wyciągnięcie ręki, na co wskazuje kolejny opublikowany pakiet zdjęć. Co przedstawiają nowe fotografie z planu produkcji?

25.10.2019
20:22
wiedźmin nowe zdjęcia
REKLAMA
REKLAMA

Proces powstawania „Wiedźmina” ekscytuje polskich widzów już od ponad roku. Produkcja tworzona przez Lauren S. Hissrich ma w teorii być jednym z największych tegorocznych hitów. Czy faktycznie tak będzie? Dowiemy się w ciągu najbliższych kilku tygodni. „Wiedźmin” budzi emocje nie tylko ze względu na pytanie o zgodność z oryginalną sagą Andrzeja Sapkowskiego, ale też rzekomo zbyt małą słowiańskość.

Pierwszy opublikowany teaser serialu pokazywał Geralta pozbawionego swojego powieściowego czaru i ostrego dowcipu, ale tak naprawdę zobaczyliśmy raptem kilka scen z jego udziałem. Oprócz tego do mediów trafiały co jakiś czas nowe zdjęcia z aktorami i zza kulis prac nad produkcją. Ostatni taki przypadek miał miejsce raptem dwa dni temu. A następny pakiet fotografii otrzymaliśmy dzisiaj.

Sądząc po ukazanych zdjęciach, „Wiedźmin” będzie produkcją utrzymaną w ponurej atmosferze. Nie zabraknie też scen walki.

Na najnowszych zdjęciach możemy rozpoznać Freyę Allan w roli młodej Ciri oraz Henry'ego Cavilla jako Geralta z Rivii, który szykuje się do walki z nieznanym przeciwnikiem. Co ciekawe Biały Wilk wydaje się w tej sytuacji osaczony z obu strony. Jakie wydarzenie z opowiadań lub powieści Sapkowskiego może przedstawiać ta scena? A może to akurat autorski wytwór grupy pracującej nad skryptem „Wiedźmina”. Na ten moment trudno powiedzieć coś konkretnego.

REKLAMA

Wielu zainteresowanych widzów ucieszy z pewnością trzecia fotografia, na której widzimy sam środek dużej potyczki na ubitym polu między (co najmniej) dwoma armiami. Możliwe, że to któreś z natarć postępującej na Północ armii Nilfgaardu. Na podstawie otrzymanych w ostatnich miesiącach materiałów można stwierdzić, że serial Netfliksa jest tworzony w iście amerykańskim stylu.

Wiedźmin” nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery. Możliwe, że poznamy ją podczas zbliżającego się konwentu Lucca Comics and Games.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA