REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Są pierwsze zdjęcia z planu 3. sezonu "Wiedźmina". Przygotujcie się na czas pogardy

Trwają prace na planie 3. sezonu serialu "Wiedźmin" Netfliksa. Zdjęcia niedawno wystartowały, a do sieci spływają kolejne informacje dotyczące castingu i nowych lokacji. Ekipa jest obecnie w Słowenii, a my możemy zobaczyć miejsce, w którym realizują adaptację powieści "Czas pogardy".

04.04.2022
15:15
wiedźmin sezon 3 zdjęcia obsada serial netflix
REKLAMA

Praca na planie 3. sezonu "Wiedźmina" Netfliksa wre. Ekipa wróciła do pracy, realizując nową odsłonę serialu adaptującego prozę Andrzeja Sapkowskiego (choć może bardziej niż o adaptacji powinniśmy mówić o "luźnej inspiracji"). Niedawno pisaliśmy o postaciach, które na pewno zobaczymy w nowej serii, a teraz do sieci spłynęły nowe informacje obsadowe i zdjęcia klimatycznej lokacji w Słowenii. Zgadza się, zluzowanie covidowych obostrzeń znów umożliwia ekipie podróże i zdjęcia w terenie.

REKLAMA

Wiedźmin, sezon 3. - pierwsze zdjęcia z planu

Wiedźmin: zdjęcie z planu

Powyżej widzimy trio głównych aktorów razem na planie - to pierwsza oficjalna fotografia promująca trzeci sezon.

Kolejne, nieoficjalne zdjęcia, nie zdradzają zbyt wiele, ale udowadniają, że ekipa wróciła do pracy w plenerze - przypominam, że wybuch pandemii potężnie zredukował plany twórców przy okazji drugiej serii i wymusił na nich modyfikację scenariusza oraz powrót do studia.

Ekipę widziano już w Kranjskiej Gorze w Słowenii oraz Laghi di Fusine tuż za włoską granicą. Wiemy, że byli tam Henry Cavill i Freya Allan. Z kolei dziś, 4 kwietnia, zdjęcia przeniosły się w pobliże kościoła św. Hieronima na szczycie płaskowyżu Nanos.

Fotek dostarczył niezawodny w kwestiach wiedźmińskich serwis Redanian Intelligence:

Wiedźmin, sezon 3. - zdjęcia z planu

Reżyserem kręconych w Słowenii scen był Stephen Surjik, który wyreżyserował dwa pierwsze odcinki drugiego sezonu. Póki co zdjęcia realizowane blisko granicy słoweńsko-włoskiej zajęły dwa lub trzy dni. Konie dowieziono tam aż z Węgier.

Jedno ze zdjęć lokacji opublikowanych przez producenta

Wiedźmin, sezon 3. Nowe nazwiska w obsadzie

REKLAMA

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że do obsady dołączyła Safiyya Ingar, którą łączy się z rolą Milvy. Kolejnym aktorem jest Jim Sturgeon, który wcieli się w królewskiego posłańca Aplegatta. Ekipę aktorską zasilił też Sean Cernow - jego rola jest nieznana, ale pasuje do castingowego profilu postaci Profesora. Profesor, czyli Ralf Blunden, to najemny zabójca, który w książkach tropił Ciri wraz z grupą najemników.

Nie znamy jeszcze daty premiery 3. serii. Na poprzedni sezon "Wiedźmina" fani musieli czekać aż dwa lata; tym razem kontynuacja może nadejść nieco szybciej, nieopóźniana pandemią.

Wiedźmin - make-up.
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA