REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

W serialowym „Wiedźminie” usłyszymy Michała Żebrowskiego? Intrygująca akcja promocyjna

Wiedźmin” Netfliksa to jeden z najbardziej oczekiwanych seriali tego roku. Każda wzmianka na temat produkcji budzi żywe reakcje fanów, a oczekiwania względem produkcji są ogromne. W sieci pojawił się zwiastun serialu z polskim lektorem. I to nie byle jakim. Linie dialogowe czytane są przez samego Michała Żebrowskiego, czyli aktora, który w 2002 roku wcielił się w Wiedźmina w kultowym polskim filmie i serialu.

06.09.2019
20:13
Wiedźmin - Henry Cavil
REKLAMA
REKLAMA

Wideo zostało wrzucone do serwisu YouTube przez kanał o nazwie Navi i cieszy się chwilowo dość umiarkowanym zainteresowaniem. Wideo trafiło do Internetu w ramach akcji promocyjnej facebookowego fanpage’a, na którym fani domagają się „polskiego dubbingu w Wiedźminie”.

Akcja wydaje się mieć w tym momencie charakter fanowski, ale kto wie - taka wizja może się też ziścić w rzeczywistości. Polski oddział Netfliksa słynie bowiem z niezwykle kreatywnego marketingu. Może to element kolejnej niestandardowej akcji promocyjnej?

W zaledwie ostatnich miesiącach mogliśmy oglądać przecież specjalne materiały z Moniką Brodką („Stranger Things”), Beatą Kozidrak i Magdą Gessler („Orange Is The New Black”) czy Piotrem Fronczewskim („The Umbrella Academy”), którzy promowali produkcje Netfliksa. Niezwykle łatwo jest wyobrazić sobie więc sytuację, w której platforma angażuje Michała Żebrowskiego do promocji „Wiedźmina” w Polsce i za granicą.

Wiedźmin - kadr z polskiego serialu class="wp-image-321336"

Czy Netflix byłby skłonny zatrudnić aktora, aby ten podkładał swój głos pod ścieżkę dialogową całego serialu?

W końcu serial najprawdopodobniej trafi do Polski także w wersji czytanej. Dlaczego więc nie wykorzystać w tym celu aktora, który tak jednoznacznie kojarzy się ze światem „Wiedźmina”? Warto zresztą pamiętać, że Żebrowski dostał propozycję uczestnictwa w samym serialowym projekcie, ale z powodów formalnych jego udział stanął pod znakiem zapytania.

REKLAMA

Fani zwracają też uwagę, że Żebrowski to nie jedyny Geralt, którego platforma mogłaby brać pod uwagę w tego rodzaju działaniach. Internauci podkreślają, że równie dobrze w tej roli wypadłby Jacek Rozenek, który wciela się w tę postać w grze komputerowej „The Witcher”. Zatrudnienie któregokolwiek z nich na pewno byłoby pięknym gestem w stronę polskiej publiczności.

Serialowy „Wiedźmin” zadebiutuje na platformie Netflix jeszcze w tym roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA