REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Ten, kto znalazłby telefon Lauren S. Hissrich, dowiedziałby się wszystkiego o „Wiedźminie”. Showrunnerka dzieli się nowym zdjęciem

Co prawda musiałby ten telefon najpierw zhakować, ale załóżmy po prostu, że smartfon Lauren S. Hissrich skrywa wiele wiedźmińskich tajemnic. Do tego zresztą przyznała się na Twitterze sama showrunnerka „The Witcher” od Netfliksa, publikując nowe zdjęcie z planu.

02.04.2019
10:39
wiedźmin zdjęcie netflix serial
REKLAMA
REKLAMA

Lauren S. Hissrich jest najlepszą ambasadorką serialu „Wiedźmin”, jaką Netflix mógłby sobie wymarzyć. Utrzymuje świetny kontakt z fanami, co jakiś czas podrzucając im drobne informacje na temat produkcji. Ostatnio tych tropów, nie tylko otrzymanych od showrunnerki, było całkiem sporo.

Mogliśmy zobaczyć, jak z daleka prezentuje się odtwórca roli Geralta, Henry Cavill, w swoim stroju oraz jak wygląda serialowa Yennefer, czyli Anya Chalotra. Poza tym zaprezentowano nam różne lokacje, w których kręcony jest „Wiedźmin” lub które mają jakiś związek z serialem. Wszystkie te informacje pochodzą od osób zaangażowanych w projekt albo od fanów, którym udało się przyłapać na pracach wiedźmińską ekipę.

Lauren S. Hissrich cały czas podsyca nasze zainteresowanie „The Witcher”. Ostatnio zaprezentowała nowe zdjęcie z planu twierdząc, że jej telefon jest pełen spoilerów na temat serialu.

Mam nadzieję, że już za chwilę, już niebawem zobaczymy zapowiedź wideo „Wiedźmina”.

Jak można się domyślić dzięki mediom społecznościowym showrunnerki oraz jednej z reżyserek, Charlotte Brändström, ekipa odpowiadająca za serial „The Witcher” wróciła jakiś czas temu do Budapesztu. Zdjęcia więc wciąż trwają. Mały teaser byłby doskonałym przedsmakiem tego, co nas czeka, miejmy nadzieję, jeszcze w tym roku.

REKLAMA

Według doniesień premiera serialu „Wiedźmin” odbędzie się pod koniec 2019 roku. Na Netfliksa trafić ma wówczas osiem odcinków 1. sezonu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA