REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Reżyserka „Wiedźmina” podzieliła się zdjęciami na Instagramie. Jeśli tam kręcony jest serial, to ten będzie magiczny

Charlotte Brändström, jedna z reżyserek odpowiadających za 1. sezon „The Witcher”, podzieliła się nowymi zdjęciami. Te najprawdopodobniej pochodzą z miejsc, w których kręcony jest serial. I pozwalają uwierzyć, że „Wiedźmin” będzie magiczny.

25.03.2019
11:05
wiedźmin nowe zdjęcia z serialu
REKLAMA
REKLAMA

W ostatnim czasie jesteśmy wręcz bombardowani fotografiami z planu „Wiedźmina”. Wszystkie zdjęcia, które niedawno pojawiły się w sieci, są tak naprawdę nieoficjalne, bo nie opublikował ich Netflix, ale ekipa zajmująca się serialem dba o jego promocję w mediach społecznościowych. Kolejne lokacje zapierają dech w piersiach, pozwalają uwierzyć, że produkcja Netfliksa będzie wyjątkowa i że – przede wszystkim – Lauren S. Hissrich, showrunnerka „Wiedźmina”, wie co robi.

W ciagu kilku ostatnich tygodni mogliśmy zobaczyć na ujęciach, najpewniej z planu, samego Henry'ego Cavilla w tytułowej roli oraz Anyę Chalotrę jako Yennefer.

Poza tym Hissrich podzieliła się ze swoimi obserwującymi na Instagramie szeregiem fotografii z lokalizacji, gdzie najprawdopodobniej kręcony jest „Wiedźmin” i które w dodatku kojarzą się z wieloma miejscami znanymi z książek Sapkowskiego, jak las Brokilon czy pustynia Korath. Poza tym dostaliśmy m.in. zdjęcia z planu z La Palmy.

Nowa fotografia Charlotte Brändström, jednej z twórczyń „The Witcher” od Netfliksa, która wyreżyseruje dwa epizody – 5. i 6, również wygląda jak zrobiona na Wyspach Kanaryjskich.

Poza tym na jej Instagramie możemy znaleźć jeszcze takie zdjęcia, które opublikowała w ostatnim czasie:

Cieszy to, że „Wiedźmin” kręcony jest w wielu miejscach, z których większość wygląda naprawdę zjawiskowo i różnorodnie.

Świat wykreowany przez Andrzeja Sapkowskiego w opowiadaniach i sadze powieści był z jednej strony egzotyczny, nieposkromiony, z drugiej miał w sobie coś, co kojarzymy z gwarem średniowiecznych miasteczek. Uniwersum Wiedźmina to lasy, pustynie, wielkie zamczyska, obronne mury, wioski rybackie, pola, ale i portowe miasteczka, targowiska tętniące życiem. Mam nadzieję, że serial przybliży widzom niezwykłą magię tych miejsc. Kiedy patrzę na te zdjęcia, wierzę, że jest na to nadzieja.

REKLAMA

Premiera serialu „Wiedźmin” zaplanowana została na 2019 rok. Na Netfliksie pojawi się wówczas 8 odcinków 1. sezonu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA