REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Kłamstwa wychodzą na jaw w zwiastunie 2. sezonu „Wielkich kłamstewek”. Wiemy, kiedy serial trafi na HBO

Serial „Wielkie kłamstewka” był jednym z największych hitów HBO w 2017 roku. Stacja zdecydowała się więc zmienić formułę produkcji i zamówić nowy sezon. Właśnie pokazano pierwszy zwiastun serialu, który już w czerwcu powróci do telewizji z premierowymi odcinkami.

15.04.2019
12:41
wielkie kłamstewka sezon 2 zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Mało kto początkowo się tego spodziewał, ale „Wielkie kłamstewka” okazały się jednym z najciekawszych seriali kryminalnych ostatnich lat. Produkcja opowiadała o zbrodni, lecz robiła to od początku w całkowicie zaskakujący sposób, dzięki czemu udało się utrzymać suspens od pierwszego do ostatniego odcinka. Nikogo więc nie zdziwiło, że dzieło Jean-Marca Vallée obłowiło się nagrodami i wyróżnieniami (zdobyło m.in. Złote Globy oraz nagrody Emmy i Gildii Aktorów).

HBO postanowiło nie rezygnować tak łatwo z produkcji, która cieszyła się olbrzymią popularnością wśród widzów i krytyków. Dlatego wbrew pierwotnym planom zamówiono kolejny sezon. Zdjęcia do nowych odcinków zakończyły się w sierpniu zeszłego roku, a najważniejszą informacją związaną z 2. odsłoną było dołączenie do obsady Meryl Streep. Szczegóły fabuły długo ukrywano jednak w tajemnicy. HBO dosyć rzadko dzieliło się także nowymi zdjęciami czy choćby krótkimi ujęciami z kolejnego sezonu.

Nareszcie doczekaliśmy się jednak premierowego zwiastuna i daty premiery 2. serii „Wielkich kłamstewek”.

W nowym materiale wideo spotykamy pięć głównych bohaterek (i intrygantek) serialu. Fani produkcji nie muszą się więc obawiać - ich ukochane bohaterki grane przez Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Shailene Woodley, Zoe Kravitz i Laurę Dern powrócą w pełnym składzie. Część mieszkańców zaczęła je wręcz nazywać: „Piątką z Monterey”. Wszystko wskazuje więc na to, że mniejsze i większe kłamstwa związane z nocą morderstwa zaczną powoli wychodzić na jaw. Podejrzenia i wzajemne oskarżenia mogą zniszczyć zaufanie zbudowane wcześniej między bohaterkami.

REKLAMA

Jean-Marca Vallée w roli showrunnera zastąpi Andrea Arnold, ale widzowie nie muszą obawiać się spadku jakości. Za napisanie scenariuszy wszystkich siedmiu odcinków 2. sezonu ponownie odpowiedzialny był David. E. Kelley. Powrót do serialowego Monterey nastąpi już za kilkanaście tygodni.

2. sezon „Wielkich kłamstewek” trafi na stację HBO już 6 czerwca.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA