REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Wonder Woman kontra Cheetah i Maxwell Lord. Jest zupełnie nowy zwiastun „Wonder Woman 1984”

Spośród wszystkich produkcji zapowiedzianych i omawianych w trakcie DC Fandome najbliżej kinowej premiery jest „Wonder Woman 1984”. Film Patty Jenkins doczekał się więc z tej okazji zupełnie nowego wideo. Co i kogo pokazuje nowy zwiastun superbohaterskiego dzieła z Gal Gadot w roli głównej?

23.08.2020
13:21
wonder woman 1984 zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Pandemia koronawirusa sprawiła, że większość najważniejszych tegorocznych premier kinowych została dosyć poważnie przesunięta. Niektóre tytuły ostatecznie trafią do kin dopiero w następnym roku. Na tym trendzie poważnie ucierpiały oparte na komiksach filmy superbohaterskie, których niemal w ostatnich miesiącach nie uświadczyliśmy. Na szczęście w październiku zmieni się to w pewnym stopniu dzięki premierze „Wonder Woman 1984”.

Wiele ciekawego na temat tej produkcji usłyszeliśmy podczas sobotniego konwentu online pt. DC Fandome. Dzieło Patty Jenkins opowie historię najlepszej z Amazonek, która w latach 80. będzie musiała zmierzyć się z dwójką groźnych przeciwników – Barbarą Minevrą (która później przyjmie miano Cheetah) oraz Maxwellem Lordem – i w tym celu odblokuje zupełnie nowe moce. To właśnie tej trójce bohaterów poświęcony jest w dużej mierze nowy trailer.

Zwiastun „Wonder Woman 1984” zdradza więcej szczegółów na temat fabuły i po raz pierwszy pokazuje Cheetah w pełnej krasie.

Opublikowany na YouTubie film rozpoczyna się od retrospekcji z przeszłości Wonder Woman. Jako młoda dziewczyna Diana wzięła bowiem udział w Igrzyskach Amazonek i najprawdopodobniej je wygrała, co ma być zapowiedzią rosnących umiejętności bohaterki. Zostaje to zresztą potwierdzone już w następnej scenie pokazującej Wonder Woman używającej swojego lassa do ujeżdżania nieba i piorunów jak przystało na córkę Zeusa.

REKLAMA

Następne sceny pokazują Maxa Lorda, który dzięki władzy nad Kamieniem Snów jest w stanie spełnić każdą zachciankę ludzi mieszkających na Ziemi. Z jego mocy postanowi skorzystać Barbara Minevra marząca o życiu drapieżnika alfa i należnym jej miejscu na szczycie. Kobieta rzuca wyzwanie Wonder Woman i stacza z nią co najmniej dwa pojedynki w międzyczasie przybrawszy bardziej zwierzęcą formę. Jak tytułowa bohaterka poradzi sobie z tymi wyzwaniami? Przekonamy się już wkrótce.

Premiera „Wonder Woman 1984” już 1 października. Główne role w produkcji zagrają Gal Gadot, Chris Pine, Kristen Wiig, Pedro Pascal i Robin Wright.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA