REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Bohaterowie „X-Men: Mroczna Phoenix” na plakacie. Już dziś zobaczymy nowy zwiastun

Prace nad filmem „X-Men: Mroczna Phoenix” nie należały do najkrótszych, ale są już na ostatniej prostej. Z tej okazji twórcy postanowili wypuścić nowy plakat z postaciami występującymi w filmie. Układ i wygląd niektórych z nich sugeruje elementy fabuły filmu. A potwierdzić te domysły może zapowiedziany na dzisiaj zwiastun.

27.02.2019
9:10
x-men: mroczna phoenix
REKLAMA
REKLAMA

Wokół filmów 20th Century Fox jest ostatnio mnóstwo zawirowań. Wszystko przez zbliżającą się finalizację fuzji z Disneyem, która sprawi, że wiele zasłużonych marek dołączy do portfolio firmy Myszki Miki. Wśród nich będą X-Meni, czyli jedni z najsłynniejszych bohaterów Marvela. Od pewnego czasu wiemy, że większość przygotowywanych przez Foxa filmów z mutantami nie dojdzie do skutku. Szanse na dalszą karierę otrzymał właściwie tylko Deadpool (ale raczej nie w ramach „X-Force”).

Mimo ciągłego przenoszenia daty premiery ukończyć uda się też „X-Men: Mroczna Phoenix”. Produkcja doczekała się już premierowego zwiastuna, a widzowie poznali ogólny zarys fabuły. Reżyser filmu zapewnia, że będzie ona zbliżona do komiksowego pierwowzoru i wierniej pokaże skomplikowane relacje między bohaterami.

Poprzedni zwiastun „X-Men: Mroczna Phoenix” poprzedzała publikacja plakatu i tym razem jest podobnie.


Oficjalny kanał filmu na Twitterze zaprezentował światu kolejny plakat, tym razem z większością najważniejszych bohaterów. W centralnym punkcie znajduje się oczywiście Jean Grey, grana przez Sophie Turner. Materiał obrazuje dualizm tej postaci i jej rozerwanie między wiernością X-Menom a kosmiczną mocą Phoenix, która w niej drzemie. Po jej lewej stronie pokazano podobizmy Mystique, Charlesa Xaviera, Cyclopsa, Storm, Nightcrawlera i Quicksilvera.

REKLAMA

Co ciekawe, wśród postaci występujących z reguły w roli antagonistów pojawia się Beast. Czyżby Hank McCoy miał namawiać dziewczynę do wystąpienia przeciwko ludziom w towarzystwie Magneto? Wiele osób zauważyło także, że ubranie Jean, gdy panuje nad nią Phoenix, bardzo przypomina to z filmu „X-Men: Ostatni bastion”. Być może chodzi tylko o niewinny easter egg, ale tej kwestii również nie należy lekceważyć. Pośrodku plakatu, schowana w cieniu, znajduje się tajemnicza postać grana przez Jessikę Chastain. Spekuluje się, że to właśnie podczas dzisiejszego występu aktorki w programie Jimmy'ego Fallona po raz pierwszy zostanie wyświetlony nowy trailer.

Premiera „X-Men: Mroczna Phoenix” została zapowiedziana na czerwiec 2019 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA