REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

To będzie początek trylogii. Mroczna Phoenix w zwiastunie nowego filmu o X-Menach

20th Century FOX wreszcie pochwaliło się zwiastunem jednej ze swoich najbardziej wyczekiwanych produkcji. W sieci pojawił się trailer filmu Mroczna Phoenix.

27.09.2018
9:14
Mroczna Phoenix zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Powrót do uniwersum X-Menów zbliża się coraz większymi krokami. Za kilka miesięcy mutanci ponownie zjawią się na ekranach w jeszcze mroczniejszym wydaniu. Wczoraj dostaliśmy pierwszą zapowiedź filmu o Jean Grey.

Dzisiaj w sieci pojawił się zwiastun Mrocznej Phoenix.

Materiał pokazuje, że bohaterka będzie mieć niemałe problemy nie tylko z kontrolowaniem swoich mocy, ale też z chęcią odpowiedniego ich użycia. W filmie zobaczymy Jean jako mała dziewczynkę, której rodzice nie radzą sobie ze zdolnościami córki i oddają ją na „leczenie”. Trafi ona pod opiekę Charlesa Xaviera, jednak ten nie będzie w stanie pomóc jej tak, jakby sama tego chciała. Jako nastolatka przejdzie więc do obozu Magneto, co zwiastuje niemałe kłopoty.

Mroczna Phoenix skupi się oczywiście na granej przez Sophie Turner Jean Grey, jednak na ekranie pojawi się także wielu innych mutantów znanych z poprzednich części. Obok wspomnianych Xaviera (James McAvoy) i Magneta (Michael Fassbender) zobaczymy także Hanka McCoya (Nicholas Hoult) czy Scotta „Cyklopa” Summersa (Tye Sheridan). W filmie powrócą także grana przez Jennifer Lawrence Mystique oraz Storm i Quicksilver, w których wcielają się Alexandra Shipp i Evan Peters.

Mroczna Phoenix zwiastun class="wp-image-205543"

Ponadto w filmie zobaczymy także Jessicę Chastain, która wcieli się w zmiennokształtną manipulatorkę, pragnącą wykorzystać moce Jean do niecnych celów. Reżyserem i scenarzystą projektu jest Simon Kinberg, zajmujący się produkcją wcześniejszych filmów z uniwersum.

REKLAMA

Mroczna Phoenix jest początkiem nowej trylogii X-Menów.

Po tym, jak w Przeszłości, która nadejdzie wymazano wydarzenia z Ostatniego bastionu, wytwórnia zdecydowała się na nową adaptację komiksów o mrocznej naturze Jean Grey. Tytuł trafi do kin 14 lutego 2019 r.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA