REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Young Leosia zakończyła "Hulanki Tour" z przytupem. Nie wierzycie? Koncert jest już na Canal+ online

Young Leosia jest bezapelacyjnie jedną z największych muzycznych gwiazd mijającego roku. Raperka zamknęła świetne dla siebie miesiące wielką trasą koncertową "Hulanki Tour", którą zakończył występ na warszawskim Torwarze. Nagranie z tego wydarzenia jest już dostępne dla klientów Canal+ online.

29.12.2021
19:25
young leosia koncert online 2021 canal plus online
REKLAMA

Szklanki, hulanki i sukcesy. Tak w dużym skrócie można podsumować fenomenalny rok, jaki ma za sobą Young Leosia. Wschodząca gwiazda polskiego hip-hopu po raz pierwszy przyciągnęła uwagę słuchaczy z całego kraju singlem Szklanki, który dziesięć miesięcy temu dostał się na szczyty popularności list przebojów Apple Music i Spotify. Na pełen album przyszło nam poczekać nieco dłużej, ale debiutująca we wrześniu debiutancka płyta nie zawiodła. "Hulanki" to w opinii naszego recenzenta po prostu "bangier za bangierem".

Fani Yoiung Leosi mieli to szczęście, że w 2021 roku debiutowi takiego kalibru ponownie mogła towarzyszyć pokaźna trasa koncertowa. Zwieńczeniem "Hulanki Tour" było zorganizowane 21 grudnia na Torwarze wielkie i ekscytujące show z udziałem takich hitów Young Leosi jak Szklanki, Baila Ella czy Jungle Girl. Wielbiciele raperki, którzy nie mogli osobiście pojawić się tego dnia w Warszawie na szczęście otrzymali od losu szansę na nadrobienie tej zaległości. Wszystko dzięki Canal+.

REKLAMA

Young Leosia - koncert. "Hulanki Tour" od dzisiaj na Canal+ online.

REKLAMA

Dostępny już na VOD audiowizualny zapis koncertu trwa trochę ponad godzinę. Pokazuje występy nie tylko Young Leosi, ale też innych zaprzyjaźnionych z nią młodych wykonawców, którzy pojawili się 21 grudnia na Torwarze. Materiał zrealizowano z dużym profesjonalizmem, co nie powinno jakość szczególnie dziwić. Canal+ nie tak dawno w podobny sposób zarejestrował także duży koncert Maty na lotnisku Bemowo. Fani i fanki Young Leosi nie powinni więc zwlekać i zanurzyć się nagraniu muzyczno-tanecznego show.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA