REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Żabson znika z social mediów: "Nigdy nie odpocząłem tak naprawdę od bycia osobą publiczną"

O Żabsonie ostatnimi czasy było głośno, niekoniecznie ze względu na jego twórczość, a kontrowersje związane z jego osobą. Raper najwyraźniej postanowił odpocząć od świata social mediów społecznościowych i ogłosił, że robi sobie przerwę.

02.05.2023
11:46
Żabson
REKLAMA

Zaczęło się od niesławnego podpisu pod zdjęciem, na którym Żabson pozuje z aktorką filmów dla dorosłych, Mią Khalifą. Wtedy atmosfera wokół rapera mocno zgęstniała, a jego poczynania spotkały się z falą krytyki. Artysta co prawda publicznie przeprosił Khalifę, jednak niesmak pozostał.

Minęły zaledwie dwa miesiące, a na Żabsonie suchej nitki nie zostawił jego starszy kolega z branży, O.S.T.R., który w ostrych słowach wypowiedział się na jego temat w podcaście u Żurnalisty. Raper nie pozostawił słów Ostrego bez odpowiedzi:

REKLAMA

Ludzie, którzy żeby znaleźć się w centrum uwagi, mówią o innych ludziach, mają problem ze znalezieniem się w centrum uwagi za pomocą swoich umiejętności, za pomocą talentów. Dlatego ja nie będę mówił o innych ludziach, którzy szukają jakby popularności, ponieważ to nie jest za darmo. Ja pieniądze za to biorę po prostu

- skomentował Żabson.

Wygląda na to, że po tej fali niefortunnych zdarzeń Żabson postanowił zrobić sobie przerwę i odpocząć od social mediów.

Żabson poinformował, że jakiś czas nie będzie go w mediach społecznościowych

Fani o decyzji rapera dowiedzieli się przez Instagram, gdzie Żabson szczegółowo umotywował swoją decyzję:

Moi kochani fani oraz inne osoby obserwujące ten profil. Powoli zbliżam się do 10 lat na scenie i ostatnio zdałem sobie sprawę, że, mimo oczywiście kilku przerw wydawniczych, na które sobie pozwoliłem, podczas tej drogi nigdy nie odpocząłem tak naprawdę od bycia osobą publiczną

- zaczął swój wywód raper.

Podzielił się także swoimi refleksjami na temat muzyki, informując, że rozpoczyna nowy etap na swojej muzycznej drodze poprzez luźne, spontaniczne tworzenie, zapowiadając jednocześnie najnowszy krążek, który ukaże się latem oraz inne, autonomiczne kawałki. 

REKLAMA

Teraz chcę rozpocząć etap zabawy z muzyką, spontanicznego wydawania singli i robienia po prostu wszystkiego na luzie, bez presji dat czy produkcji albumowej

- podsumował.

Żabson zapewnił także, że mimo jego nieobecności w social mediach, pojawi się na zaplanowanych wcześniej koncertach podczas Juwenaliów w Szczecinie i w Warszawie, które odbędą się 19 i 20 maja.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA