REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Mia Khalifa, gwiazda filmów dla dorosłych, zgasiła rapera Żabsona jak peta. Tak, dobrze czytacie

Poziom absurdu tej sytuacji jest tak wielki, że w pierwszej chwili byłem pewny: to musi być fake. Nic z tych rzeczy. Libańsko-amerykańska aktorka filmów dla dorosłych, modelka i osobowość medialna - Mia Khalifa - zrównała polskiego rapera Żabsona z ziemią w sieci. Muzyk opublikował w swoich social mediach zdjęcie z Khalifą i podpisem nawiązującym do nowego numeru, który ewidentnie nie spodobał się internetowej gwieździe.

23.02.2023
8:44
mia khalifa zabson
REKLAMA

Być może bawi mnie to bardziej, niż powinno, ale nic na to nie poradzę - życie pisze najbardziej abstrakcyjne scenariusze. Wczoraj raper Żabson dodał na swój instagramowy profil (768 tys. obserwujących) zdjęcia z Mią Khalifą, czyli jedną z najpopularniejszych amerykańskich aktorek tzw. filmów dla dorosłych. Fotki podpisał słowami "Możesz być moją sidehoe", nawiązując do refrenu swojego najnowszego numeru, który nagrał wspólnie z Bedoesem. Kawałek to drugi singiel zapowiadający krążęk "Ostatni ziomal".

Czytaj też: Żabson przeprasza Mię Khalifę za to, że nazwał ją tak, jak nazywa inne kobiety w swoich utworach

Skąd zatem to zdjęcie? Żabson spotkał Mię w Mediolanie, gdzie oboje wzięli udział w zorganizowanej przez Diesel i Durex imprezie, na której zaprezentowano nową kolekcję Glenna Martensa. Ogłoszono tam też pewien intrygujący projekt: w kwietniu 2023 roku marki rozdadzą w sklepach Diesla na całym świecie 300 tys. prezerwatyw w ramach specjalnej akcji promującej pozytywne nastawienie do seksu.

REKLAMA

Mia Khalifa równa Żabsona z ziemią

Niedługo po publikacji zdjęć (które za sprawą zgłoszeń tymczasowo zniknęła z profilu muzyka, ale obecnie znowu możemy je tam zobaczyć) gwiazda porno zdecydowała się zamieścić pod wpisem komentarz, a następnie udostępnić swoją reakcję na Instastories (27,5 mln obserwujących). Aktorce z całą pewnością nie spodobał się wspomniany podpis - "sidehoe" jest bowiem słowem obraźliwym i lekceważącym. Oznacza osobę, relacja z którą ma wyłącznie charakter seksualny, służy zaspokajaniu potrzeb "na boku". Bez emocjonalnego zaangażowania - nie traktuje się jej poważnie, w przeciwieństwie do relacji ze swoją "prawdziwą dziewczyną". "Hoe" to forma słowa "whore", czyli obraźliwego określenia osoby świadczącej usługi seksualne.

Tak Khalifa zareagowała na wpis Żabsona:

Możesz im przy okazji powiedzieć, jak desperacko wyciągnąłeś mnie z pokazu, by poprosić o drugie zdjęcie w lepszym świetle - tylko po to, by umieścić ten lekceważący podpis. Zachowanie niemal tak samo słaby jak twoja muzyka, ale niech cię Bóg błogosławi.

Gwiazda dodała też screen swojego komentarza i zdjęcia, które delikatnie przerobiła - zasłaniając twarz Żabsona podpisem "frajer" i dodając jeszcze jedno złomujące Żabsona zdanie.

REKLAMA
Żabson - Sidehoe
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA