REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Masa nowości od Netfliksa i „Listy do M. 4” premierowo w sieci. Te filmy obejrzymy w lutym

Luty to z jednej strony serce zimy, a z drugiej miesiąc zakochanych. Zobaczymy więc różne oblicza miłości w, miejmy nadzieję, udanych produkcjach, zarówno w Netfliksie jak i Playerze. A na nadmiar słodkości znajdą się też nowe filmy od Guya Ritchiego oraz Toma Hanksa.

28.01.2021
10:32
Kadr z filmu Malcolm i Marie
REKLAMA
REKLAMA

Listy do M. 4 – od 1 lutego w Playerze

Po raz pierwszy w historii polskiego kina, kontynuacja popularnej serii nie pojawi się w kinach tylko od razu w serwisie streamingowym, a konkretniej w Playerze. Takie czasy. Ale pewnie większość z was i tak była na to przygotowana. Szkoda tylko, że decyzja zapadła tak późno, bo oglądanie komedii romantycznej z wątkiem świąt Bożego Narodzenia w lutym, to jak oglądanie filmów o Wielkanocy w lipcu. W obsadzie po raz kolejny stara gwardia polskiej komedii XXI wieku, czyli Adamczyk, Karolak, Różczka, Szyc i cała reszta.

Malcolm i Marie – od 5 lutego w Netfliksie

Kameralny dramat od twórców serialu „Euforia” z Zendayą i Johnem Davidem Washingtonem w rolach głównych. Jest to historia o młodej parze, która przechodzi kryzys w związku.

Skazani na siebie od 5 lutego w HBO GO

Anne Hathaway i Chiwetel Ejiofor grają parę, która postanowiła się rozstać, ale spowodowany koronawirusem lockdown zmusił ich do pozostania jednym mieszkaniu. W pozostałych rolach m.in. Mindy Kalling, Stephen Merchant czy Ben Stiller.

Dżentelmeni – od 6 lutego w CANAL+

Powrót do niezłej formy Guy Ritchiego. Może i nadal nie jest to poziom „Przekrętu”, ale chyba nawet nie ma już co oczekiwać tego, po reżyserze, który niedawno dał nam mdłego „Aladyna”. Skupmy się jednak na pozytywach, a w „Dżentelmenach” ich nie brakuje. Dobry scenariusz, mięsiste i chwilami zabawne dialogi oraz znakomita obsada (Hugh Grant, Colin Farrel, Matthew McConaughey i Charlie Hunnam) gwarantują naprawdę solidną gangsterską jazdę bez trzymanki.

Nowiny ze świata - od 10 lutego w Netfliksie

Film w reżyserii Paula Greengrassa z Tomem Hanksem w roli głównej i zdjęciami Dariusza Wolskiego. Jeszcze nie tak dawno zapowiadany był na premierę w styczniu w kinach, ale w błyskawicznym tempie, ze względu na lockdown, został przechwocony przez Netfliksa. Bohaterem jest weteran wojny secesyjnej, który ma misję dostarczenia do rodziny młodej dziewczyny, porwanej przed laty przez plemię Kiowa.

Miłość do kwadratu – od 11 lutego w Netfliksie

Pierwsza polska komedia romantyczna od Netfliksa. Czyli po prostu kolejna polska komedia romantyczna. Fani gatunku zapewne nie ominą tego tytułu, tym bardziej, że premiera akurat na Walentynki 2021. Przytulanie i całowanie na żywo nie jest już zbyt trendy, ale od czego są filmy? W obsadzie Adrianna Chlebicka i Mateusz Banasiuk, a reżyseruje Filip Zylber, autor takich wiekopomnych dzieł jak „Serce nie sługa” czy „Jak poślubić milionera?”

O wszystko zadbam – od 19 lutego w Netfliksie

Historia opiekunki prawnej „Rosamund Pike), która umiejętnie nagina prawo pod własne korzyści. Aż w końcu trafia kosa na kamień, gdyż jej najnowsza podopieczna ma więcej za uszami niż można się spodziewać. W obsadzie także Peter Dinklage i Eiza Gonzalez.

Nędznicy – od 20 lutego w HBO

REKLAMA

Nominowany do Oscara i Złotego Globu dramat inspirowany zamieszkami w Paryżu w 2015 roku. Niepozorne zdarzenie wywołuje reakcję łańcuchową, która ostatecznie prowadzi do eksplozji gniewu i przemocy na przedmieściach miasta.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA