REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Logan, Kształt wody i Morderstwo w Orient Expressie w jakości 4K? Już wkrótce na Canal+

20th Century Fox czeka w najbliższych miesiącach nieunikniona fuzja z Disneyem. Nie oznacza to jednak, że na swoim koncie wytwórnia nie miała w ostatnich kilku latach wielu hitowych produkcji. Niektóre z nich będzie można wkrótce obejrzeć na antenie Canal+ oraz player.pl. I to w najwyższej jakości.

06.11.2018
21:30
Promocja na filmy w Lidlu
REKLAMA
REKLAMA

Platforma nc+ ogłosiła dzisiaj w oficjalnym komunikacie, że odnowiła swoją współpracę z amerykańską wytwórnią 20th Century Fox. Dzięki zawartej umowie nowości Foxa zadebiutują w polskiej telewizji na antenie Canal+. Produkcje będą też dostępne na wyłączność platform nc+ GO, nc+ GO TV oraz player.pl.

A to nie koniec dobrych wieści dla abonentów nc+. Filmy 20th Century Fox w Polsce będzie można zobaczyć w jakości 4K. Produkcje w tej technologii pojawią się na antenie Canal+ 4K Ultra HD. O jakich dokładnie filmach mowa?

Na Canal+ wkrótce będzie można obejrzeć oscarowe hity jak Logan, Kształt wody i Trzy billboardy za Ebbing, Missouri.

Filmy 4K w nc+ to jednak nie tylko dzieła bijące się o Oscary. W ramach zawartej umowy polski kanał wyemituje także mnóstwo świetnego rozrywkowego kina, w tym dzieła Wojna o planetę małp, Król rozrywki, Morderstwo w Orient Expressie czy Obcy: Przymierze. Przedstawiona lista wydaje się zbyt krótka? Bez obaw - oprócz tego w 4K będą dostępne m.in. animacja Fernando oraz filmy Pomiędzy nami góry i Kingsman: Złoty krąg. Firma planuje dalej poszerzać listę w przyszłości. Radości z współpracy nie ukrywa Manuel Rougeron, prezes platformy nc+:

REKLAMA

Współpraca z 20th Century Fox Film umacnia pozycję CANAL+ jako lidera treści premium na polskim rynku telewizyjnym. Oferta 4K produkowana przez różne jednostki 20th Century Fox Film, która trafi niebawem do naszych abonentów, jest kolejnym efektem naszych znaczących inwestycji w rozwój tego segmentu treści.

Nie wiadomo, jak długo potrwa zawarta umowa. Tej informacji nie ujawniono, a Disney który od 2019 roku przejmie prawa do filmów 20th Century Fox będzie zapewne chciał pokazywać je w swoim nowym serwisie VoD. Na ten moment wyraźnie widać jednak, że obie strony są zadowolone z dotychczasowej współpracy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA