REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Allegro zrobiło reklamę na Święta. Dzięki niej dowiesz się, co jest najważniejsze w życiu

Już jest nowa świąteczna reklama Allegro. I jak zwykle udaje jej się nas wzruszyć i wprowadzić w bożonarodzeniowy nastrój. Tym razem zachęcani jesteśmy, aby nie ulegać pozorom i dostrzec "To, co najważniejsze".

01.12.2021
16:55
allegro świąteczna reklama to co najważniejsze
REKLAMA

Nowa świąteczna reklama Allegro. Czekaliśmy na to cały rok. O ile zwykle bloki promocyjne omijamy szerokim łukiem, klikając przycisk pomiń, albo szybko chwytając za pilota, te produkcje zawsze oglądamy z przyjemnością. A to dlatego że firma nie trwoni budżetu na angaż gwiazd wchodzących do sklepu i rzucających suchymi żartami, tylko opowiada nam historie, przy których uronimy łezkę.

Oglądanie świątecznych reklam Allegro stało się już bożonarodzeniową tradycją. Firma co roku serwuje nam etiudy, przy których serca topnieją. Ich najnowsza produkcja nie jest więc wyjątkiem.

REKLAMA

To, co najważniejsze - nowa świąteczna reklama Allegro

Mamy tym razem do czynienia z opowieścią o ojcu, który nie akceptuje chłopaka córki. W końcu absztyfikant jest wytatuowany, a napis na jednej jego dłoni głosi "HATE". Nic więcej o nim nie wiemy. Pogardzający nim rodzic jest za to lekarzem. Każdego dnia w pracy obserwuje młodego pracownika szpitala, świetnie dogadującego się z pacjentami i... wiecie dokąd to zmierza?

REKLAMA
Allegro - To, co najważniejsze - reklama świąteczna

W świątecznych reklamach Allegro nigdy nie chodziło przecież o jakieś głębokie przesłanie, czy zaskoczenie. Te produkcje zawsze miały na celu skłonić nas do refleksji i wprowadzić w świąteczny nastrój. Tym razem w "To, co ważne" zachęcani jesteśmy, aby nie ulegać pozorom, a dostrzec kryjącego się pod nimi człowieka. Proste?

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA