REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Czerwiec będzie należał do "The Boys". Chłopaki wracają na Amazon Prime Video. Co jeszcze?

"The Boys" powraca na Amazon Prime Video. Chłopaki zaraz zaatakują platformę, aby kontynuować swoją krucjatę przeciwko supkom. W czerwcu 3. sezon popularnego serialu będzie największą premierą platformy, ale nie jedyną, której nie można przegapić. Serwis zamierza bowiem pokazać nam też cienie popularności pewnej "Chloe".

26.05.2022
20:11
the boys 3 sezon amazon prime video
REKLAMA

Już niedługo użytkownicy Amazon Prime Video tłumnie powrócą do świata "The Boys". 3 czerwca na platformie zadebiutuje bowiem 3. sezon (anty)superbohaterskiego serialu, w którym zobaczymy istną krwawą łaźnię. Nie polecamy produkcji osobom ze słabszymi żołądkami. Dla nich w nadchodzącym miesiącu są inne premiery usługi. Wśród nich jest m.in. serial o mrocznej stronie popularności - "Chloe".

REKLAMA

Amazon Prime Video - czerwiec 2022. Nowości, których nie można przegapić

Chłopaki z "The Boys" już za chwilę po raz trzeci zawstydzą Marvela i DC swoją wulgarnością i gorefestem. Nie znaczy to, że potem na platformie zrobi się grzeczniej. W serwisie pojawi się bowiem 2. sezon animacji dla dorosłych "Fairfax". A jakbyście potrzebowali czegoś spokojniejszego, to sięgnijcie po wspomnianą "Chloe".

The Boys: 3. sezon - Amazon Prime Video - premiery

Chłopaki wracają do miasta! Po roku spokoju szykuje się krwawa rzeź. Butcher pracuje teraz dla rządu, a Hughie go nadzoruje. Obaj tracą jednak głowy, gdy dowiadują się o nowej broni przeciwko supkom. Zamierzają więc pójść na otwartą wojnę z superbohaterami, którzy mają status celebrytów, władzę polityków i moc bogów.

Premiera serialu na Amazon Prime Video: 3 czerwca.

Fairfax: 2. sezon

Bardziej niegrzecznego serialu animowanego aktualnie nie znajdziecie. Twórcy "Fairfax" bezlitośnie wyśmiewają podejście do życia współczesnych nastolatków. Grupa uczniaków chce tu bowiem zostać sławnymi influencerami. Zrobią wszystko, aby osiągnąć swój cel. Wiecie, co to oznacza? Jeśli tak możecie nieźle się uśmiać, oglądając tę produkcję. Jeśli nie to oglądając ten tytuł, możecie się mocno zdziwić.

Premiera serialu na Amazon Prime Video: 10 czerwca.

Chloe

Chloe - Amazon Prime Video - premiery

To będzie nowe "13 powodów"? Tytułowa Chloe to bardzo popularna dziewczyna, która niespodziewanie ginie. Jej przyjaciółka z dzieciństwa od dawna obserwowała ją w mediach społecznościowych i zazdrościła życia w luksusie. Teraz zamierza zinfiltrować środowisko bliskich zmarłej, aby odkryć, co tak naprawdę się jej przytrafiło.

Premiera serialu na Amazon Prime Video: 24 czerwca.

Pełna lista nowości Amazon Prime Video na czerwiec:

  • The Boys: 3. sezon 3/06/2022
  • Fairfax: 2. sezon 10/06/2022
  • The Summer I Turned Pretty 17/06/2022
  • Chloe 24/06/2022
  • My Fake Boyfriend 24/06/2022
REKLAMA

Amazon Prime Video - co oglądać w czerwcu na platformie?

Grubo ponad rok musieliśmy czekać na 3. sezon "The Boys". Oznacza to, że serial rozniesie Amazon Prime Video. To w końcu jedna z najgłośniejszych (o ile nie najgłośniejsza) produkcja platformy. Po jej premierze na wyluzowanie warto będzie sięgnąć po kolejną odsłonę "Fairfax", czy debiutującą pod koniec przyszłego miesiąca "Chloe". Swoimi nowościami, serwis zapewni nam rozrywkę na cały czerwiec.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA