REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Piotr Adamczyk niedługo podbije Amazon Prime Video. "Night Sky" i inne majowe premiery serwisu

Już w przyszłym miesiącu na Amazon Prime Video pojawi się amerykański serial z Piotrem Adamczykiem. "Night Sky" nie jest jedyną majową premierą serwisu, którą warto mieć na uwadze. W nadchodzących miesiącach na platformie zadebiutuje jeszcze chociażby 2. sezon "The Wilds" czy program z gwiazdą muzyki Lizzo.

25.04.2022
18:31
piotr adamczyk night sky amazon prime video premiery
REKLAMA

Piotr Adamczyk podbił serca polskich fanów MCU w "Hawkeye'u", ale na laurach nie spoczął. Już w maju na Amazon Prime Video zadebiutuje nowy amerykański serial z udziałem aktora. Nie jest to jedyna premiera serwisu, której nie można przegapić. Jeszcze zanim "Night Sky" pojawi się na platformie, będziemy mogli wrócić na bezludną wyspę z bohaterkami "The Wilds".

REKLAMA

Amazon Prime Video - premiery platformy na maj 2022

W maju Amazon Prime Video nie zwalnia tempa. "Night Sky" z Piotrem Adamczykiem i 2. sezon "The Wilds" to nie jedyne premiery platformy, jakich należy wyczekiwać w przyszłym miesiącu. Prócz tego pojawią się bowiem jeszcze dwa programy, a wśród nich "Lizzo’s Watch Out For The Big Grrrls", w którym tytułowa gwiazda muzyki poszukuje pewnych siebie kobiet, gotowych dołączyć do niej podczas światowej trasy koncertowej.

The Wilds - 2. sezon

The Wilds: 2. sezon - Amazon Prime Video - premiery maj 2022

Bohaterki "The Wilds" odkryły już, że nieprzypadkowo trafiły na bezludną wyspę. Teraz przyjdzie nam poznać ich dalsze losy, a twórcy zamierzają zagęścić atmosferę jeszcze bardziej. W drugiej odsłonie serialu poznamy więc nowe postacie. Tym razem będzie to grupa młodych mężczyzn, którzy znaleźli się w tej samej sytuacji, co dziewczyny przed nimi.

Premiera serialu na Amazon Prime Video: 6 maja.

Lizzo’s Watch Out For The Big Grrrls

Chyba nikt z branży muzycznej nie promuje ciałopozytywności tak jak Lizzo. W tym programie gwiazda światowego formatu poszukuje podobnych do siebie kobiet, które będą towarzyszyć jej podczas międzynarodowej trasy. Bohaterki programu mieszkają razem w jednym domu i muszą udowodnić, że mają w sobie na tyle siły i pewności siebie, aby móc występować z piosenkarką na jednej scenie.

Premiera serialu na Amazon Prime Video: 13 maja.

Lovestruck High

"Hotel Paradise", "Love Island" i "Too Hot to Handle" już znacie? To teraz czas na "Lovestruck High". Oto program randkowy, jakiego do tej pory nie było. Uczestnicy wrócą w nim do czasów... liceum. Tak, twórcy programu dadzą im drugą szansę na spełnienie nastoletnich marzeń. Ich zadaniem będzie znaleźć parę na studniówkę. A wszystko to zostanie okraszone komentarzem Lindsay "Wrednej dziewczyny" Lohan.

Premiera programu na Amazon Prime Video: 18 maja.

Night Sky

Night Sky - Amazon Prime Video - premiery maj 2022

Gorętszej premiery VOD w przyszłym miesiącu nie będzie. Piotr Adamczyk po udziale w "For All Mankind" od Apple TV+ i "Hawkeye'u" od Disney+ powraca w amerykańskim serialu od Amazon Prime Video. Tym razem występuje u boku Sissy Spacek i J.K. Simmonsa. Fabuła "Night Sky" skupia się na losach Franka i Irene, którzy odkryli na swoim podwórzu komnatę prowadzącą na obcą planetę.

Premiera serialu na Amazon Prime Video: 20 maja.

REKLAMA

Amazon Prime Video - serial z Piotrem Adamczykiem wśród premier serwisu na maj 2022

Amazon Prime Video nie może ilościowo konkurować z Netfliksem czy HBO Max. Robi to więc jakościowo. Chociaż premier na platformie jest zdecydowanie mniej niż w pozostałych wymienionych serwisach, jej użytkownicy z pewnością nie będą mogli narzekać w maju na nudę. W końcu każdy Polak chce zobaczyć, czy Piotr Adamczyk i tym razem pokazał klasę w amerykańskim serialu. Oczekiwanie na "Night Sky" będziemy umilać sobie programami typu reality show i nowym sezonem "The Wilds". A jak będzie nam mało, łatwo znajdziemy inne ukryte w usłudze perełki.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA