REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Najpopularniejsze seriale i filmy na Amazon Prime Video. Sprawdzamy, które z nich są najlepsze

Amazon Prime Video wprowadziło listę najpopularniejszych tytułów w Polsce. Ponieważ pomimo aktualizacji od kilku tygodni nie ma na niej większych zmian, postanowiliśmy sprawdzić, które z filmów i seriali są najlepsze. Wśród nich nie mogło zabraknąć "Reachera", niezmiennie okupującego pierwsze miejsce zestawienia. Ale jakich jeszcze produkcji wstyd nie znac?

27.02.2022
8:41
reacher amazon prime video najlepsze filmy i seriale
REKLAMA

Lista najpopularniejszych tytułów w Polsce od Amazon Prime Video od kilku tygodni wygląda mniej więcej tak samo. Na pierwszym miejscu jest "Reacher", a zmienia się co najwyżej ustawienie pozostałych produkcji. Które ze znajdujących się w zestawieniu filmów i seriali są najlepsze? To oczywiście kwestia gustu, ale przy seansie poniższych tytułów na pewno nie będziecie się nudzić.

REKLAMA

TOP10 najpopularniejszych w Polsce na Amazon Prime Video - wybieramy najlepsze filmy i seriale

"Reacher" od dłuższego czasu nie chce zejść z pierwszego miejsca listy najpopularniejszych tytułów w Polsce na Amazon Prime Video. Użytkownicy platformy pokochali serialowe perypetie bohatera znanego z kart powieści Lee Childa. Zestawienie kryje jednak w sobie więcej dobrych tytułów, które po prostu trzeba obejrzeć.

Reacher - Amazon Prime Video - co oglądać?

Na pierwszym miejscu listy najpopularniejszych tytułów w Polsce na Amazon Prime Video bez zmian. "Reacher" kopie tyłki i podbija serca użytkowników platformy. Pomimo wielu mankamentów, jest to całkiem przyjemny serial i ogląda się go jednym tchem. Produkcja idealna do zbindżowania w wolny wieczór.

Serial dostępny na Amazon Prime Video.

Jack Ryan

Zanim Amazon wziął się za prozę Lee Childa, eksploatował maskulinistycznego bohatera, który wyszedł spod pióra Toma Clancy'ego. Polacy wciąż odkrywają "Jacka Ryana". Mogą w nim zobaczyć, jak współcześnie wygląda wojna z terroryzmem. I chociaż wcielający się w tytułowego bohatera John Krasinski nie może pochwalić się gabarytami przypakowanego Alana Ritchsona, to podczas licznych scen akcji radzi sobie z ujmującym wdziękiem.

Serial dostępny na Amazon Prime Video.

The Boys - Amazon Prime Video - co oglądać?

Kochamy superbohaterów. Cały świat oszalał na ich punkcie. A gdyby ci nadludzie byli źli do szpiku kości? "The Boys" wywraca na lewą stronę schemat opowieści o trykociarzach. Robi to, zalewając ekran krwią i mnożąc bluzgi padające z ekranu. Tak szalonego serialu jeszcze nie widzieliście. A jeśli widzieliście, to zapewne właśnie oglądacie go kolejny raz, bo od kilku tygodni co chwilę gości w zestawieniu najpopularniejszych tytułów w Polsce na Amazon Prime Video.

Serial dostępny na Amazon Prime Video.

Bez skrupułów Toma Clancy'ego

W "Jacku Ryanie" twórcy przetłumaczyli prozę Toma Clancy'ego na współczesny język. W "Bez skrupułów" niekoniecznie udało się to powtórzyć, ale jeśli macie ochotę na oldschoolową rozpierduchę, film został pod was skrojony. Michael B. Jordan jako nowa inkarnacja Johna Kelly'ego pięknie kopie tyłki, dostarczając widzom mnóstwa adrenaliny.

Film dostępny na Amazon Prime Video.

REKLAMA

Najlepsze filmy i seriale z TOP10 w Polsce Amazon Prime Video

Lista najpopularniejszych tytułów w Polsce na Amazon Prime Video informuje nas, jakie filmy i seriale podbijają serca użytkowników platformy. Wśród wartych wyróżnienia tytułów znalazły się "Reacher", "Jack Ryan" czy "The Boys", serial, który doczeka się animowanego spin-offa.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA