REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Nawet użytkownicy Amazona nie uciekają już przed świętami. Komedia z Eddiem Murphym jest hitem

Zgodnie z oczekiwaniami nowa komedia z Eddiem Murphym podbiła listę najpopularniejszych tytułów dostępnych na Amazon Prime Video w naszym kraju. Użytkownicy platformy tylko chwilę unikali więc bożonarodzeniowego klimatu, aby teraz w pełni mu się poddać. "Świąteczna aleja" nie jest bowiem jedynym świątecznym filmem, który pokochali w mijającym tygodniu.

09.12.2023
10:16
amazon prime video co obejrzeć eddie murphy
REKLAMA

Boże Narodzenie zawitało na Amazon Prime Video znacznie wcześniej, gdyż jeszcze przed listopadem platforma zaktualizowała swoją ofertę o szereg filmów świątecznych na licencji. Dopiero jednak niedawno w serwisie pojawiła się oryginalna komedia "Świąteczna aleja", w której w główną rolę wciela się Eddie Murphy. Użytkownicy usługi początkowo podeszli do niej ostrożnie, w czasie jej premiery zachwycając się jeszcze dostępnymi akcyjniakami i polskim romkomem "Cały ten seks". Tydzień później to już ona święci triumfy.

W "Świątecznej alei" Eddie Murphy wciela się w ojca rodziny, który zrobi wszystko, aby wygrać coroczny konkurs na najładniej ozdobiony dom. Nie cofnie się przed niczym - nawet zawarciem umowy z elfką. Problem w tym, że ta elfka jest psotnicą i wytnie mu niezły numer. Jaki dokładnie? Użytkownicy Amazona już wiedzą, bo komedia zajmuje w tym tygodniu pierwsze miejsce na liście najpopularniejszych tytułów dostępnych na Prime Video w naszym kraju.

Więcej o ofercie Amazon Prime Video poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Amazon Prime Video - co oglądają Polacy?

Subskrybenci Amazona, niczym niesieni klimatem "Świątecznej alei", postanowili jeszcze sprawdzić jak wyglądają "Święta inaczej". To właśnie ta polska komedia romantyczna zajmuje aktualnie drugie miejsce na liście najpopularniejszych tytułów dostępnych na Prime Video w naszym kraju.

Świąteczna aleja - Amazon Prime Video - co obejrzeć?

"Święta inaczej" to opowieść o perfekcyjnej pani domu szykującej się do Bożego Narodzenia. W przeddzień wigilii odkrywa jednak, że jej małżeństwo jest bajką. W dodatku tylko ona w nią wierzyła, bo mąż ma kogoś na boku. Po raz pierwszy w życiu decyduje się więc na spontaniczność - rzuca wszystko w diabły, aby zacząć od nowa.

To w sumie tyle jeśli chodzi o filmy świąteczne, które kręcą użytkowników Amazona. Lista najpopularniejszych tytułów dostępnych na Prime Video nie iskrzy się więc od bożonarodzeniowych produkcji, jak w przypadku Netfliksa. Na najniższym stopniu podium zestawienia znajdziemy bowiem "Reachera". Subskrybenci ewidentnie więc robią sobie powtórkę dotychczasowych odcinków, przed premierą 2. sezonu serialu.

Nowe epizody "Reachera" zadebiutują na Amazon Prime Video w przyszły piątek. Co w nich czeka na widzów? Jeszcze więcej akcji niż dotychczas. Zgodnie z logiką sequeli jest szybciej, więcej i zabawniej. Jeśli więc 1. sezon wam się podobał, w 2. się zakochacie tak bardzo, że szybko wleci na pierwsze miejsce listy najpopularniejszych tytułów platformy i nie będzie chciał go opuścić.

Reacher: 2. sezon - Amazon Prime Video - co obejrzeć?

Więcej o "Reacherze" poczytasz na Spider's Web:

Amazon Prime Video - TOP10 najpopularniejszych tytułów:

REKLAMA
 1. Świąteczna aleja
 2. Święta inaczej
 3. Niezwyciężony
 4. Cały ten seks
 5. Reacher
 6. Gen V
 7. Igrzyska śmierci: Kosogłos - część 1
 8. Igrzyska śmierci: Kosogłos - część 2
 9. Za magicznymi drzwiami
 10. Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA